Forum - Pielęgnacja - Bardzo sucha cera

ninaky ninaky

Liczba postów: 709

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 05-06-2018, 12:58
A stosujecie domowe maseczki? Mi one bardzo pomagają.
Luiza89 Luiza89

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 08-06-2018, 22:23
Puffcia też używam kosmetyków wspomnianych przez Ciebie. Kosmetyki równie dobrze sprawdzają się w lecie bo szybko się wchłaniają, pod makijaż używam jeszcze kremu Cetaphil DA Ultra. Zero suchych skórek, idealne nawilżenie. Myślę, że za tę cenę produkty są rewelacyjne.
marzenia marzenia

Liczba postów: 347

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 19-06-2018, 09:35
Czasami robię sobie maseczki z glinki. Ale równiez nie tak bardzo często. Bo jednak z natury mam dość suchą skórę a nadmiar maseczek równiez nie jest w jej przypadku jakims dobrym rozwiązaniem.

Jeśli miałabym tutaj polecić dobre firmy kosmetyczne to bedzie to ta marka:
Kliknij tutaj

Kosmetyki Eva maja dobry skład, są hipoalergiczne bardzo fajnie nawilżają skórę. I co najważniejsze jest to nasza dobra polska firma. Która wcale nie odstaje od tych największych koncernów. Które większośc kasy wydają jedynie na reklamę....
Nuty-zapachowe Nuty-zapachowe

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 21-06-2018, 07:03
Czasami zdarzy mi się stosować maseczke domowej roboty, ale szczerze mówiąc nie do końca spełnia moje oczekiwania i bazuję na tych naturalnych co do których mam pewność jeżeli chodzi o skład.

www.Nuty-zapachowe.pl
bellaella bellaella

Liczba postów: 187

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-07-2018, 13:17
Mi spływają takie maseczki. Wolę glinkę i algi.
Verdish Verdish

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-07-2018, 16:09
Moim zdaniem świetnym wyjściem mogą być kosmetyki naturalne. Spójrzcie sobie w tym celu na przykład na ofertę Kliknij tutaj :)
pelka pelka

Liczba postów: 760

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 30-07-2018, 13:22
Peeling Thalasso od HB - efekt powinien być spoko.
Kwestia jedynie odpowiedniej pielęgnacji i tyle.
Robię peeling co kilka dni. To ma naprawdę mega wpływ na cerę - po prostu wygląda ona zdecydowanie lepiej. Kwestia pilnowania podstaw.

Reklama
Reklama