Forum - Pielęgnacja - Bardzo sucha cera

lilkamodna lilkamodna

Liczba postów: 132

Obejrzyj pełny profil
piątek, 01-09-2017, 11:02
Na bardzo suchą skórę dobrze zadziała krem propolisowy. Zobacz sobie ten https://lyson.com.pl/kosmetyki/1992-krem-z-propolisem-harmony-50ml-2059766025039.html Ja go stosuję, kiedy moja skóra bywa kapryśna i nazbyt się wysusza. Naprawdę przynosi ulgę i ukojenie dla skóry.
MocAntyoksydantow MocAntyoksydantow

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-09-2017, 07:25
Polecam zacząć jednak od kremu kolagenowego, plus oczyścić organizm z toksyn bo przecież dieta, to jak się odżywiamy również ma bardzo istotny wpływ na naszą cerę, prawda? Musimy mieć ten fakt na uwadze.

MocAntyoksydantow.pl
nasta nasta

Liczba postów: 58

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 12-09-2017, 16:28
a próbowałaś olejków w kremie do ciała body booster Bielenda? one powinny się sprawdzić przy suchej skórze.
panizebra panizebra

Liczba postów: 33

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 19-09-2017, 21:07
Peelingi, dobre nawilżanie (kremy na dzień, olejki na noc), zdrowa dieta, odpowiednie nawodnienie, sen - to podstawy promiennej cery. Nie ufam suplementom na piękny wygląd cery... Zdecydowanie wolę naturalne sposoby, również taki, jak opisany tutaj: http://www.kobiety.pl/zdrowie/marchewka-naturalny-sposob-na-piekna-cere
Dodatkowo przy regularnym piciu soku marchewkowego skóra nabiera ładnego koloru :)
bonano bonano

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
środa, 20-09-2017, 15:23
Ja się w 100% zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Lagenko Lagenko

Liczba postów: 511

Obejrzyj pełny profil
środa, 04-10-2017, 12:33
Jeżeli chodzi o kremy nawilżające to polecam serię kosmetyków Colway z naturalnym kolagenem, które są najbardziej skuteczne i pomogą w walce z suchą skórą, nadając jej takze kolorytu.

Lagenko.pl
sloneczko1990 sloneczko1990

Liczba postów: 61

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-10-2017, 10:01
Oprocz dobrego kremu do cery suchej, ktora najczesciej jest wrazliwa polecam peeling drobnoziarnisty magic peel z bielendy, ktory szybko i skutecznie pozbywa sie martwego naskorka, blyskawicznie wygladzajac skore, optymalnie nawilza, a kompleks witamin A+C+E pomaga w utrzymaniu odpowiedniego kolorytu.
Dinarie Dinarie

Liczba postów: 37

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-10-2017, 15:03
Jeśli chodzi o peelingi to mogę polecić peeling enzymatyczny Llirene. Kliknij tutaj Zdjęcie jakby którąś interesowało i była w rossmanie :)
marzena99 marzena99

Liczba postów: 67

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-10-2017, 13:23
a może jakiś krem intensywnie nawilżający dla skóry suchej i wrażliwej ? Moja siostra używa tych kremów Kliknij tutaj i jest bardzo zadowolona, a z tego co wiem to ma potworne problemy ze skórą, a te kosmetyki idealnie jej skórę koją :)
tatiana tatiana

Liczba postów: 110

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 22-10-2017, 01:16
Pić dużo wody i zjadac siemię lniane - pomaga na nawilżenie skóry.
wendy wendy

Liczba postów: 68

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 31-10-2017, 16:51
U mnie dobrze się sprawdza ostatnio różany krem nawilżająco-wygładzający 30 z Eveline Cosmetics Kliknij tutaj, pięknie pachnie, dobrze nawilża, po tygodniu zauważyłam znaczą poprawę stanu mojej przesuszonej skóry, także mogę polecić. W ogóle kosmetyki z tej serii są bardzo dobre, godne uwagi.
tekla88 tekla88

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
środa, 01-11-2017, 11:23
a jak przesadzimy z solarium czy słońcem latem polecam ten fajny artykuł https://eapteka.pl/blog-porady/czerwona-i-swedzi-jak-dbac-o-sucha-skore-latem/

Reklama
Reklama