Forum - Zakupy - Aranżacja wnętrz

nissian nissian

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 16:14
Mi się wydaje, że jest sprawa dla specjalistów tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 619

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 15-05-2018, 10:32
Ale to sporo kosztuje, mało kogo stać na pomoc takich specjalistów, lepiej samemu sobie poradzić, a w sieci jest sporo pomysłów na aranżacje
Blondi10 Blondi10

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
sobota, 19-05-2018, 10:42
Jeśli chodzi o dobrego specjalistę to warto skorzystać z pomocy konkretnej pracowni designerskiej http://designoff.com.pl/ Solidnie i profesjonalnie w rozsądnej cenie.
miria miria

Liczba postów: 78

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 29-05-2018, 07:31
Niedawno meblowaliśmy nasze pierwsze mieszkanko i zdecydowaliśmy się na zakup mebli przez internet. Początkowo wydawało nam się, że kupimy meble stacjonarnie jednak potem popatrzylismy się co jest dostepne i nic nam sie dosłownie nie podobało :)

Meble zamowilismy tutaj:
Kliknij tutaj

Fajną granatowa kanapę jakiej nie mogłam wczesniej znaleźć w sklepach. Sklep porządny. Meble okazały się jeszcze łądniejsze niż wygląday na zdjęciach. Wysyłka byla darmowa, transport szybciutki. Aż mnie samą zdziwiło.
Anielka90 Anielka90

Liczba postów: 66

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-06-2018, 11:34
Zgadzam się, w sieci jest mnóstwo pomysłów i pomocnych artykułów, jak np. ten Kliknij tutaj , w życiu nie pomyślałabym, że obraz może być taką uniwersalną ozdobą, która pasuje właściwie do każdego stylu. Bardzo lubię czytać takie porady.
amarant amarant

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 21-06-2018, 10:06
U siebie w sypialni położyłem fototapetę z morskim widokiem: http://naklejkomania.eu/133-fototapety-morze Mamy do wyboru sporą ilość wzorów i wielkości, tak więc myślę, że każdy dopasuje coś do swojego gustu czy pomysłu na aranżację.
glass glass

Liczba postów: 170

Obejrzyj pełny profil
piątek, 22-06-2018, 01:07
też pierwotnie myślałam o fototapecie ale ostatecznie zdecydowałam się pomalować wszystkie ściany bo wymyśliłam sobie różne inne dekoracje i nie chciałam by było zbyt pstrokato. połączyłam odcienie złota z bielą z kolekcji duluxa kolory świata
kociakocia kociakocia

Liczba postów: 296

Obejrzyj pełny profil
środa, 11-07-2018, 13:48
Oj sama równiez nie lubię pstrokatych wnętrz. Źle się w takich czuję i jak jest zbyt kolorowo to kiepsko mi się w takim własnie wnętrzu wypoczywa... Mam jednak wrażenie, zę wiele osób uważa inaczej i malują sobie na przykład jedną ściane na kolor żółty, drugą ścianę na kolor fioletowy....

Jeśli szukalibyście dla siebie mebli sypialnianych, polecam zajrzeć sobie na tę stronę:
Kliknij tutaj

Osobiście uwielbiam romatyczne propozycje jak tutaj:

Reklama
Reklama