Forum - Zakupy - Fototapety czy tapety

kociakocia kociakocia

Liczba postów: 200

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 03-04-2016, 11:02
Witam,

kto z Was ma tapety a kto fototapety na ścianach? Chcę trochę ożywić swoje mieszkanie, bo typowe farby już mi się znudziły i jestem gotowa na zmiany :D
marzenia marzenia

Liczba postów: 218

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-04-2016, 12:04
Ja mam na ścianie fototapetę. Sa to włoskie uliczki Od dawna podobały mi się takie motywy. Jakiś czas temu robiłam niewielki remont, kupowałam nowe meble i dodatki. Nie zdecydowałam się na położenie gładzi bo nie miałam na to kasy ale przykryłam nierówności fototapetą. Wszystko wygląda bardzo ladnie. Fototapetę zamawiałam na stronie:
Kliknij tutaj

Podajesz tam wymiary ściany i wysyłają Ci fototapetę gotową na wymiar. Nie kupuj natomiast fototapety gotowej bo będzie Ci ją trudno dopasować do ściany.
bogdan0709 bogdan0709

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 05-04-2016, 16:36
Ja mam fototapetę w pokoju. Jest to widok Nowego Jorku, bardzo mi się to podoba i świetnie pasuję do mojego charakteru!
Ewaaa1981 Ewaaa1981

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
piątek, 08-04-2016, 12:36
Fototapety to fantastyczny pomysl. Niedawno sami oklejalismy nimi pokoj.
Zamawialismy w tym sklepie internetowym Kliknij tutaj. Duzy wybor i kuszace ceny.
AlfredIksinski AlfredIksinski

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 11-04-2016, 08:40
A mi nie podoba się ani jedno ani drugie. Już lepiej raz zainwestować, wygładzić ściany i pomalować dobrą farbą.
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 520

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 24-11-2016, 10:31
To zależy od paru rzeczy - naszych upodobań oraz wystroju wnętrza.
marzena222 marzena222

Liczba postów: 19

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-12-2016, 09:31
Ogólnie nie przepadam ani za tapetami, ani za fototapetami, ale jak zobaczyłam w Ola Mebluje szafy z grafiką, a konkretnie z ta fototapetą to postanowiłam kupic taką do sypialni. Dziś wiem, że to było bardzo dobre posunięcie, szafa jest wspaniała, a widok Wenecji i pływających gondolierów po kanale wprowadził iście romantyczny nastrój. Moim zdaniem to genialne rozwiązanie i wspaniałe połączenie, które nawet sceptyka przekona.
rudadagusia rudadagusia

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-12-2016, 13:57
Jak dla mnie fototapeta wygląda super, ale tylko na jasnych ścianach
olgaa884 olgaa884

Liczba postów: 27

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-03-2017, 15:41
Co do tapet, to w większości przypadków są kiczowate, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Fototapety wyglądają już bardziej gustownie, ale dobrze prezentują się jedynie w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Ja bym radziła pomalować ściany zwykłą farbą i poświecić na nich fotoobrazy - to takie zdjęcia wydrukowane na płótnie, są bardzo na czasie. Jakby co, to tutaj Kliknij tutaj można zlecić wydruk takiego fotoobrazu - można wykorzystać własne zdjęcia, albo skorzystać z gotowych motywów.
eni eni

Liczba postów: 33

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-03-2017, 13:30
Fototapeta będzie fajnym rozwiązaniem w momencie kiedy planujesz urządzić trzewne w danym stylu. W sklepie lotari.pl jest całe mnóstwo możliwości dzięki którym można wybrać fototapetę o danej tematyce. osobiście podoba się mi kolekcja Stare Mapy, a jeden z motywów z tej kolekcji już za niedługo znajdzie się w mojej pracowni.
Rose225 Rose225

Liczba postów: 65

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 20-03-2017, 11:18
Tapety i fototapety moim zdaniem są świetnym pomysłem na szybkie odświeżenie mieszkania i nadania mu zupełnie nowego charakteru. Ja ostatnio znalazłam taką ciekawą fototapetę na Homebook.pl: Kliknij tutaj i zastanawiam się czy będzie dobrze komponowała się z szarymi ścianami. Mam na taki kolor pomalowaną sypialnię i od dawna szukałam czegoś, co trochę ją ożywi, wydaje mi się, że to będzie dobry pomysł, a wy jak sądzicie?
anula36 anula36

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
środa, 26-04-2017, 13:56
Ja polecam fototapety samoprzylepne. taką kupiłam do siebie i nie musiałam zatrudniać fachowców. świetne rozwiązanie. a wybór wzorów ogromny, wybrałam: picturewall.pl. polecam

Reklama
Reklama