Forum - Zdrowie - Jedzenie w pracy

kaktus23 kaktus23

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
sobota, 12-08-2017, 16:42
ja biorę jak wiem, że czeka mnie obiad u teściowej ona gotuje pysznie ale ciężko, a odmówić głupio dlatego wolę się od razu dobrze przygotować, ale jak zaomnę przed to i jak juz jest ciężko to pomoże, bo to dosyć szybko działa
Ciekawa20 Ciekawa20

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 13-08-2017, 15:54
Wydaje mi się, że warto w tym temacie popytać znajomych :) To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy :)
PerfekcyjnaCzystosc PerfekcyjnaCzystosc

Liczba postów: 14

Obejrzyj pełny profil
piątek, 18-08-2017, 14:34
Przeważnie jadam obiady w pracy, zależy też od natężenia zadań w danym dniu, ale staram się zawsze coś zjeść - wtedy lepiej się pracuje

www.perfekcyjnaczystosc.com.pl
Malinowka Malinowka

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-08-2017, 20:20
dla mnie jedzenie w pracy to porażka... zazwyczaj kończy się na sałatce z majonezem kupionej w sklepiku + do tego obowiązkowo batonik... nie ma opcji na coś zdrowego niestety ;/ zastanawiam się juz jakis czs na cateringiem dietetycznym, bo nie mam czasu sama męczyć sie w kuchni, zreszta to doslownie nie moja bajka ;/ chciałabym zaczac zdrowo sie odzywiac. co myslicie o cateringach dietetycznych? kumpela korzysta z Macro Bios Bar i bardzo sobie chwali ze wzgledu na jakosc produktów... ktoś coś słyszał?
czelka czelka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 07-09-2017, 13:13
ja polecam przyrządzanie w domu lub dietę pudełkową :)
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 10-09-2017, 13:06
też jestem za taką dietą pudełkową, ale ja sama ją sobie przygotowuję :D tutaj znalazłam kilka fajnych wskazówek na takie proste przekąski do pracy Kliknij tutaj powinno się zjeść w pracy 2/3 lekkie posilki. Fajnie sprawdzają się lekkie kanapeczki czy jogurt z suszkami

Reklama
Reklama