Forum - Moda - Kurtka zimowa - jaka modna?

ninaky ninaky

Liczba postów: 616

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-02-2017, 07:23
Ja mam jeden płaszczyk zimowy i jedną kurtkę z baskinką. Ta druga jest co prawda dość krótka, ale za to bardzo ciepła. Myślę jednak o tym, żeby na Allani poszukać kurtek w promocji: Kliknij tutaj. Powoli zaczynają się wyprzedaże zimowych kolekcji, więc to dobry pomysł.
Kruszynka9 Kruszynka9

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-02-2017, 08:34
Moim zdaniem da się połączyć zarówno modę jak i praktyczność, wygodę i ciepło. Po to powinny być ubrania w obecnych czasach, aby łączyć jedno z drugim. :) Ja dlatego stawiam na polskie marki, bo wiem z czego dana rzecz jest wykonana i przede wszystkim gdzie, a to dla mnie równie ważne. Na zimę kupiłam sobie nie kurtkę,ale piękny płaszczyk, w jakby kratę z cudownymi czarnymi rękawkami, w dużej mierze wykonany z wełny więc bardzo dobrze trzyma ciepło a przy tym jest tak śliczny, że mam zamiar przechodzić w nim kilka sezonów. Długo szukałam czegoś w tym stylu i znalazłam na MGshohlari nie wiem czy słyszałyście ale to właśnie polska marka z czego byłam bardzo zadowolona. Prałam go już dwa razy, oczywiście w pralni ale czasem jest tak,że jak się odbiera rzecz to nie nadaje się do użytku a on wygląda jak nowy i wcale dużo nie kosztował jak na taką jakość według mnie. I mówię to wszystko ja, ktoś kto kiedyś wyglądał zimą jak chodzący koc nie jak kobieta. :)
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 62

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-02-2017, 21:33
Ja kupowałam swoją kurtkę na caterina.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Przyjaciółka poleciła mi ten sklep, ponieważ wiedziała, że szukam kurtki i faktycznie był to pierwszy sklep w jakim patrzyłam i tam kupiłam. Mają bardzo fajną ofertę, teraz zastanawiam się nad płaszczem właśnie od tej firmy.
pagoda3 pagoda3

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
środa, 08-02-2017, 18:39
Wszystkie są super ;)
SportTrend SportTrend

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-09-2017, 11:16
Polecam zerknąć również na Sport-trend.pl gdzie znajdziecie wygodną i stylową odzież na każdą porę roku w rozsądnej cenie, szczególnie jeżeli nie wiecie gdzie ubrać swojego faceta :)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 243

Obejrzyj pełny profil
piątek, 22-09-2017, 08:45
Myślę, że w tym przypadku warto sugerować się nie tylko modą, ale przede wszystkim wygodą oraz tym aby dana kurtka była po prostu ciepła bo to ma kluczowe znaczenie.

www.BucikSklep.pl
ewelina2 ewelina2

Liczba postów: 155

Obejrzyj pełny profil
środa, 01-11-2017, 17:37
Dodaje do tego jeszcze jeden link https://txm.pl/kobieta/odziez-damska/kurtki
Tutaj znajdziecie to czego szukacie.
magda1988 magda1988

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 02-11-2017, 11:54
Fajne kurtki znajdziecie na www.kessi.pl
magda1988 magda1988

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 02-11-2017, 11:55
http://kessi.pl/produkt/zimowa-dluga-pikowana-kurtka-4/
Vratelli Vratelli

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
piątek, 03-11-2017, 13:11
Postaw przede wszystkim na wygodę oraz na to aby dana kurtka była ciepła, teraz dosyć popularne są teraz te pikowane, aczkolwiek tak do końca nie sprawdzą się zimą.

www.Vratelli.pl

Reklama
Reklama