Forum - Pielęgnacja - Jak dbacie o stopy?

martyneczka99 martyneczka99

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 21-08-2018, 15:50
Ja używam kremów do stóp, ostatnio jeszcze olejku z awokado, albo oliwy. Poza tym raz na tydzień robię peeling i kąpiel nawilżającą. Niby nie tak wiele a efekty są ogromne, bo w końcu mam gładkie i miękkie w dotyku stopy, a nie taką tarkę, jak jeszcze kilka miesięcy temu.
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 643

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-08-2018, 09:53
Od czasu do czasu stosuje kremy do stóp mocno nawilżające i złuszczające zrogowaciałą skórę.
majabl majabl

Liczba postów: 56

Obejrzyj pełny profil
piątek, 31-08-2018, 09:35
Ja regularnie używam skarpetek złuszczających Epilfeet byOlie i jestem z nich bardzo zadowolona. Świetnie sobie radzą ze złuszczaniem martwego naskórka. Polecam poczytać trochę więcej na temat tego produktu. Jeśli chcecie uzyskać długotrwały efekt to polecam stosować je regularnie - raz w miesiącu.
sagasa sagasa

Liczba postów: 13

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 14:35
majabl napisał(a):
Ja regularnie używam skarpetek złuszczających Epilfeet byOlie i jestem z nich bardzo zadowolona. Świetnie sobie radzą ze złuszczaniem martwego naskórka. Polecam poczytać trochę więcej na temat tego produktu. Jeśli chcecie uzyskać długotrwały efekt to polecam stosować je regularnie - raz w miesiącu.

też skarpetki byOlie znam nawet mojego faceta do nich przekonalam, narzekałam ciągle na popękane pięty, o regularnym peelingu czy smarowaniu ich kremem nawet nie chciał sluchać a jak mu o tych skarpetkach powiedzialam to dał się namówić, w końcu trzeba tylko je na stopy założyć i poczekać 2 godziny. Namaczasz stopy przed założeniem skarpetek?
SHEILIN SHEILIN

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 21:30
te skarpetki są rewelacyjne..;D
minimarta minimarta

Liczba postów: 48

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-09-2018, 09:35
to prawda, używam ich regularnie, po paru dniach efekt jak po pedicure u kosmetyczki, a cena o 2/3 niższa. Na co dzień wystarczy używać dobrych kremów do stóp i efekt sie naprawdę dość długo utrzymuje.
Wikunia88 Wikunia88

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-09-2018, 16:34
Hejka! Ja stosuje krem z wyciagu z kasztana od Jordin ze stronki malahitpl i nie mam problemu ze spierzchnietymi pietami ;)
Emilka999 Emilka999

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-09-2018, 16:37
Wikunia88 ja też zamawiam ze stronki malahitpl z tym, ze baslam od Flosleka nawilzajacy i tez mi pomaga a stosuje go od niedawna...

Reklama
Reklama