Forum - Gwiazdy / TV / Kino - Jakie ogrodzenie wybrać?

visionn visionn

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 11-04-2016, 09:31
fade napisał(a):
Żadne plastikowe mi się nie podobają.

Dla mnie się podobają. Co masz na myśli?
fade fade

Liczba postów: 457

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 11-04-2016, 19:45
To, że dla mnie plastik jest słabej jakości. Wolę drewniane lub stalowe ogrodzenia. Wiele z nich można zamówić w necie. Ja większość materiałów do remontu tak zamawiałam, korzystałam z tego marketu Kliknij tutaj, bo było dużo taniej.
Dulka Dulka

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
sobota, 23-04-2016, 16:32
Plastikowe ogrodzenie? Nigdy w życiu, w sumie wybierać jest w czym jak sobie wejdziecie chociażby na oladidom w dział ogród macie ogrodzenia Kliknij tutaj wybór genialnych ogrodzeń jest, wiadomo, że te najlepsze swoje kosztują, ale tak czy inaczej są fajne w dobrych cenach, kwestia przysiąść i znaleźć odpowiednie.
Tosia93 Tosia93

Liczba postów: 131

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 24-04-2016, 10:29
Co za pomysł... Nie wyobrażam sobie posiadania w domu plastykowego ogrodzenia. Przecież ogrodzenie musi być po pierwsze solidne, a po drugie ładnie wyglądać. Zdecydowanie lepiej zrobić sobie takie ogrodzenie Kliknij tutaj. Już z daleka widać, że jest bardzo solidne, a poza tym świetnie wygląda. Jednak klasyka ma w sobie to coś :)
fade fade

Liczba postów: 457

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-05-2016, 14:44
Widzę, że nie tylko ja nie lubię plastiku.
tatiana tatiana

Liczba postów: 72

Obejrzyj pełny profil
środa, 26-10-2016, 16:04
Nie, no tylko metalowe ogrodzenie jak dla mnie jest warte uwagi, bo wygląda elegancko, a cała reszta to już nie w moim stylu. Dlatego u nas jest z kutego metalu od firmy Seroczyński i Pokój http://seroczynski.info.pl/ Panowie piękne rzeczy wyczarowują z metalu.
adaceg adaceg

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-11-2016, 15:21
Mimo pewnych obiekcji ze strony rodziny, zdecydowałem przeforsować się pomysł wykonania bramy z elementów kutych. Postawiłem na akcesoria sprawdzonej marki http://postal.pl co okazało się świetnym wyborem. Ogrodzenie wszystkim się podoba i z pewnością wytrzyma wiele lat.
olakurowska olakurowska

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-02-2017, 10:00
My z mężem woleliśmy wybrać Śląską firmę do takich działań: Kliknij tutaj
Do tego zleciliśmy jeszcze działania brukarskie i wszystko wyszło naprawdę ładnie :)

Reklama
Reklama