Forum - Zdrowie - Endokrynolog

Oldzina Oldzina

Liczba postów: 23

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 19-02-2015, 17:15
Czy znacie dobrego endokrynologa w okolicach Lublina? Mam poważny problem z którym mój rejonowy lekarz sobie nie radzi.
lang lang

Liczba postów: 35

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-02-2015, 09:23
Ja jestem pod opieką dr n med Marcina Trojnara z kliniki Profmed w Krasnymstawie. To on rozpoznał u mnie chorobę Hashimoto. To podobno mało znana choroba a dużo ludzi na nią choruje. Jak chcesz, to się do nich zgłoś: Kliknij tutaj
wendy wendy

Liczba postów: 68

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-04-2018, 14:06
Szukam dobrego endokrynologa z Wa-wy!
irena18 irena18

Liczba postów: 44

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-04-2018, 22:12
Warto sprawdzić sobie klinikę psychomedic, jeśli interesowałaby Cię prywatna opieka medyczna, mają tam naprawdę dobrych endokrynologów, na pewno pomogą i zaplanują odpowiednie leczenie. Z tego, co wiem mają aż 6 lokalizacji w Warszawie, można sie zarejestrować do nich przez internet, przyjmują nawet w weekendy.
marianka marianka

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
piątek, 27-04-2018, 10:54
sprawdz sobie oferte CM Enel. Oni mają placówki w całej Polsce to może znajdziesz interesującego Cię lekarza
Kasiekk Kasiekk

Liczba postów: 49

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 24-07-2018, 12:37
Na zaburzenia endokrynologiczne pomaga ten olejek https://www.cbdworld.pl/ To środek z atestami.
MalaMi69 MalaMi69

Liczba postów: 44

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-08-2018, 19:10
W Warszawie bardzo dobrym endokrynologiem jest Pani doktor Aneta Fiderkiewicz. Przyjmuje w poradni Citymed przy ul. Sobieskiego 18. Przed Panią doktor chodziłam do kilku innych lekarzy bo miałam spore problemy przez Hashimoto a dzięki Pani Anetce większości z nich się pozbyłam.
angela90 angela90

Liczba postów: 115

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-08-2018, 09:08
Kasiekk napisał(a):
Na zaburzenia endokrynologiczne pomaga ten olejek https://www.cbdworld.pl/ To środek z atestami.

Cenę ma korzystną. Warto stosować go także w walce z nadwagą.
dilaja dilaja

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 17:41
Ja w Warszawie chodzę do dr Anny Lewandowskiej do przychodni KEN na Ursynowie. Mam niedoczynność, hashimoto, już długo się leczę i trochę miałam problemów z dobieraniem leków bo na większość źle reagowałam. Ale dr Lewandowska opanowała sytuację, od kilku miesięcy dobrze się czuję choroba tak jakby stanęła w miejscu. Z lekarzy do których chodziłam w moim odczuciu ona jest najlepsza.

Reklama
Reklama