Forum - Moda - fajne buty?

glass glass

Liczba postów: 170

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 09-07-2018, 23:18
Dla mnie wygoda to podstawa, choć oczywiście z modą też się liczę to jednak stoi na drugim miejscu. Jesienią czy wiosną najbardziej lubię chodzić w traperkach tego typu Kliknij tutaj . ja wiem że niektórzy mówią że to jak męskie obuwie ale ja się nie zgodzę
bibitka bibitka

Liczba postów: 119

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 01:11
A np te z kolekcji wiosna-lato 2018 https://sport-zone.pl/szukaj?q=WL574 Kupowałam jakiś miesiąc temu i naprawdę polecam wygodne, bardzo ładnie prezentują się na nodze. Buty idealne na różne niespotykane wydarzenia. każda kobieta powinna mieć parę dobrych adidasów/
Drozz Drozz

Liczba postów: 22

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 12:26
Zgadzam się z poprzedniczką, adidasy to obowiązek w każdej damskiej garderobie :)
Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 104

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 12:50
bibitka napisał(a):
A np te z kolekcji wiosna-lato 2018 https://sport-zone.pl/szukaj?q=WL574 Kupowałam jakiś miesiąc temu i naprawdę polecam wygodne, bardzo ładnie prezentują się na nodze. Buty idealne na różne niespotykane wydarzenia. każda kobieta powinna mieć parę dobrych adidasów/

Ja ze sport-zone zawsze kupuję adidasy. Często mają promocje na buty z dobrych marek jak new balance, adidas itd :)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 350

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-07-2018, 00:27
Buty to podstawa, gdyż w nich spędzamy większość dnia. Więc warto inwestować w porządne buty. Może u nas coś wybierzecie? Mamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju obuwia.
bibitka bibitka

Liczba postów: 119

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 26-07-2018, 22:49
Ja jak kupuję buty sportowe to tylko w sklepie sport-zone który nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Buty zawsze bardzo dobre jakościowo służą mi do dzisiaj także polecam wszystkim zajrzeć do Sport Zone.
Piernik13 Piernik13

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 27-07-2018, 11:34
Sądzę, że dobrą opcją w tym obszarze może być popytanie się znajomych. To w wielu przypadkach przynosi dość dobre rezultaty :)
kobietazsukcesem kobietazsukcesem

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
środa, 08-08-2018, 17:13
Bibitka czytałam ostatnio recenzję na temat butów ze sklepu sport-zone i jak najbardziej sporo osób bardzo sobie chwali jakość butów sprzedawanych w tym sklepie. Również i ja planuję kupić na jesień jakieś adidasy.
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 350

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-09-2018, 10:54
Dobre buty to kluczowy wybór, szczególnie na zbliżająca się szybko jesień, dlatego warto w sklepach szukać specjalnych promocji i przecen, które są na przykład u nas.

www.BucikSklep.pl
bismutatar7 bismutatar7

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-09-2018, 14:08
To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
smallsize smallsize

Liczba postów: 52

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-09-2018, 20:20
Ostatnio widziałam obłędne szpilki marki Casadei w sklepie luxusowi.pl i powiem Wam, że cena jak na tą markę wypadła przyzwoicie. Dzień się zastanawiałam aż zamówiłam ;)
krolikos krolikos

Obejrzyj pełny profil
środa, 19-09-2018, 18:56
Podpytajcie znajomych w tej kwestii. Myślę, że będą w stanie pomóc.

Reklama
Reklama