Forum - Pielęgnacja - Jaki zabieg na zmarszczki?

Natalialitwin Natalialitwin

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
środa, 28-03-2018, 12:51
Ja ostatnio korzystam z terapii tlenowej i jestem zachwycona. Leży się 45-60 min mniej więcej w komorze hiperbarycznej. Mam naprawdę o wiele ładniejszą cerę, gładszą. Robiłam w Wwie w ATAmedzie.
kaniaczka kaniaczka

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
sobota, 31-03-2018, 20:58
ja juz dwa razy wypełniałam zmarszczki botoksem u dr Doroty żukowskiej, ją mogę polecic i klinike Dermed w Łodzi
bronka bronka

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
środa, 04-04-2018, 16:15
Ja ostatnio byłam na zabiegu z wykorzystaniem ultradzwięków http://www.ambasadaurody.pl/oferta/kosmetologia/ultradzwieki. Podobno to noowczesna metoda usuwania zmarszczek. Teraz czekam na efekty
bibitka bibitka

Liczba postów: 121

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-04-2018, 10:55
Wydaje mi się że jeden zabieg na zmarszczki nie wystarczy tutaj trzeba dbać o siebie cały czas. Polecam zajrzyj sobie na ichemia.pl masz tam bardzo fajne maseczki na twarz dzięki którym skóra pozostanie nawilżona i jędrna, dzięki czemu zmarszczki aż tak nie będą widoczne.
L-esthetique L-esthetique

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-04-2018, 10:41
Jeżeli w dalszym ciągu szukacie dobrego zabiegu i tym samym studia kosmetycznego które pomoże pozbyć się Wam zmarszczek to polecam L-esthetique.pl
Zarunia Zarunia

Liczba postów: 61

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-04-2018, 13:53
Na zmarszczki to najlepiej botoks albo kwas :D Działa od ręki i wykonany w dobrej klinice (ja bylam w Melitusie w Wawie) daje efekt pelnej naturalnosci i piękna
mika662 mika662

Obejrzyj pełny profil
środa, 25-04-2018, 16:17
Polecam www.derkomed.pl , maja wiele bardzo skutecznych zabiegów za naprawdę przystępne ceny. Szczególnie polecam wypełnianie kwasem hialuronowym, jak dla mnie jeden z najlepszych zabiegów jakie może zrobić sobie kobieta.
puffcia puffcia

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 26-04-2018, 02:45
Dziewczyny, miesiąc temu byłam w klinice Bieńkowscy Clinik i mogę polecić to miejsce, bardzo gorąco. Miałam robiony 1 zabieg lasserem, któryu nazywa się Pico GENESIS by Enlighten i jestem mega zadowlona. Zmarszczek nie ma, co prawda nie były jakoś mega głębokie, ale jednak widoczne i mi przeszkadzały. Zwłaszcza, że dopiero co 30 latek mi stuknęło ;). Taki prezent sobie sprawiłam - likwidacja czegoś co jest blee hihi :P A co :P
kowalskka kowalskka

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
sobota, 12-05-2018, 22:34
Kiedyś usłyszałam że aloes wygładza zmarszczki, ale ja to polecam skupić się przede wszystkim na markowych kosmetykach, bo tylko one mogą nam pomóc w sposób najmniej inwazyjny, bez igieł i kwasów. Ja np na cienie to stosuję Remescar pod oczy i mam teraz taką cerę jak nigdy :p
diablica diablica

Liczba postów: 38

Obejrzyj pełny profil
środa, 23-05-2018, 15:12
U mnie swietnie sie sprawdzil zabieg z osoczem bogatopylkowym HD w Bienkowscy Clinic. Buzia naprawde wyglada calkiem inaczej, dodatkowo skora zrobila sie promienna. :)
miria miria

Liczba postów: 126

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 24-05-2018, 09:21
Botoks. Nie wiem czemu tak wiele osob sie tego tak boi. Na jego temat jest wilee mitów. A prawda jest taka, ze jeśli wybierzecie się do sprawdzonego i doświadczonego gabinetu kosmetycznego to botoks naprawde nie spowoduje negatywnych objawów na Waszej twarzy a efekt jaki mozna nim uzyskać bedzie naturalny.

Sama ostatnio wybrała sie na zabieg do MTT estetica w Krakowie:
Kliknij tutaj

Na lwią zmarszczkę. Dzieki temu pozbyłam sie tej szpecącej zmarchy i wyglądam lepiej.
mika662 mika662

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 24-05-2018, 13:21
Polecam zabiegi w www.esthe.pl, są niezastąpieni w leczeniu cellulitu, usuwaniu rozstępów czy ujędrnianiu piersi. Chodzę tam już do bardzo dawna, zabiegi warte zachodu, naprawdę. :)

Reklama
Reklama