Forum - Pielęgnacja - Jaki zabieg na zmarszczki?

Natalialitwin Natalialitwin

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
środa, 28-03-2018, 12:51
Ja ostatnio korzystam z terapii tlenowej i jestem zachwycona. Leży się 45-60 min mniej więcej w komorze hiperbarycznej. Mam naprawdę o wiele ładniejszą cerę, gładszą. Robiłam w Wwie w ATAmedzie.
kaniaczka kaniaczka

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
sobota, 31-03-2018, 20:58
ja juz dwa razy wypełniałam zmarszczki botoksem u dr Doroty żukowskiej, ją mogę polecic i klinike Dermed w Łodzi
bronka bronka

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
środa, 04-04-2018, 16:15
Ja ostatnio byłam na zabiegu z wykorzystaniem ultradzwięków http://www.ambasadaurody.pl/oferta/kosmetologia/ultradzwieki. Podobno to noowczesna metoda usuwania zmarszczek. Teraz czekam na efekty
bibitka bibitka

Liczba postów: 80

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-04-2018, 10:55
Wydaje mi się że jeden zabieg na zmarszczki nie wystarczy tutaj trzeba dbać o siebie cały czas. Polecam zajrzyj sobie na ichemia.pl masz tam bardzo fajne maseczki na twarz dzięki którym skóra pozostanie nawilżona i jędrna, dzięki czemu zmarszczki aż tak nie będą widoczne.
L-esthetique L-esthetique

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-04-2018, 10:41
Jeżeli w dalszym ciągu szukacie dobrego zabiegu i tym samym studia kosmetycznego które pomoże pozbyć się Wam zmarszczek to polecam L-esthetique.pl
Zarunia Zarunia

Liczba postów: 58

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-04-2018, 13:53
Na zmarszczki to najlepiej botoks albo kwas :D Działa od ręki i wykonany w dobrej klinice (ja bylam w Melitusie w Wawie) daje efekt pelnej naturalnosci i piękna

Reklama
Reklama