Forum - Moda - zakupy w sieci

herbaciana herbaciana

Liczba postów: 137

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 22:48
Bardzo lubię robić zakupy online. Często kupuję dodatki do domu znajdując przy tym świetne strony- ostatnio trafiłam na homedome.pl i znalazłam przepiękne dodatki do kuchni :)
Stonki Stonki

Liczba postów: 23

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-07-2017, 12:30
Ja podobnie, również bardzo lubię robić zakupy w sklepach internetowych, to dużą wygoda. Polecam Stonki.com.pl gdzie znajdziecie szeroki asortyment i niższe ceny :)
ninaky ninaky

Liczba postów: 604

Obejrzyj pełny profil
środa, 19-07-2017, 08:35
A co można znaleźć w tym sklepie? Napiszesz coś więcej?
Martinez Martinez

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-07-2017, 15:29
A ja gorąco polecam zakupy w MyCotton. Ostatnio kupiłam tam piękny, zmysłowy szlafrok https://www.mycotton.pl/szlafroki-damskie
melon melon

Liczba postów: 69

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-07-2017, 15:40
A ubranka dziecięce gdzie kupujecie? Carry Kids, co jeszcze?
Nowicki Nowicki

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 30-07-2017, 15:00
Zobaczcie sobie też te koszule męskie Kliknij tutaj :) Może i nie są jakoś specjalnie tanie, ale robią bardzo duże wrażenie i ich jakość wykonania jest niesamowita ;)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 243

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 31-07-2017, 06:38
Ubranka czy obuwie dziecięce też zamawiam w sklepach internetowych, przemawia za tym fakt niższej ceny i wygody jakie niosą za sobą zakupy online. Zerknijcie na BucikSklep.pl, gdzie teraz mamy wiele ciekawych promocji :)
lena56 lena56

Liczba postów: 42

Obejrzyj pełny profil
sobota, 12-08-2017, 02:26
Jeśli mieszkacie w UK i lubicie czytać książki, warto zajrzeć sobie do księgarni RewolucjaKliknij tutaj, to polska firma, mają bogaty asortyment. Oprócz książek sprzedają też gry planszowe, puzzle, audiobooki itp. Jak się trafi na promocje, to wybraną książkę można kupi nawet o połowę taniej. Ja bardzo lubię czytać, dla mnie to doskonała forma spędzania wolnego czasu.
klarka121 klarka121

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 13-08-2017, 19:48
A może zostawić ten temat specjaliście? Mi się wydaje, że to może być naprawdę dobra myśl :)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 243

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-08-2017, 11:13
A możesz zdradzić o jakim specjaliście dokładnie mowa? Bo przyznam, że nie bardzo rozumiem. Druga kwestia jest taka, że teraz w sklepach internetowych można znaleźć wiele ciekawych promocji i rabatów, zerknijcie na
www.BucikSklep.pl
joasia45 joasia45

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 15-08-2017, 01:24
Zgadzam się, teraz w sklepach internetowych jest znacznie więcej promocji niż w sklepach stacjonarnych, a na dowód link Kliknij tutaj do mojego ulubionego sklepu z obuwiem, gdzie w sezonie promocji warto kupować, bo są naprawdę extra
SklepDielle SklepDielle

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 21-08-2017, 10:15
W sklepach stacjonarnych bywa jeżeli chodzi o promocje, natomiast co innego w sklepach internetowych gdzie praktycznie co rusz możemy spotkać niższe ceny i rabaty, dla przykładu na Sklep.Dielle.pl mamy teraz kilka przecen letnich kolekcji, zapraszamy :)

Reklama
Reklama