Forum - Moda - Modne okulary

ninaky ninaky

Liczba postów: 714

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-05-2018, 11:18
Mnie oczy bolą jak zbyt długo noszę soczewki. Dlatego ja wolę okulary.
SportTrend SportTrend

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 29-05-2018, 09:03
To nic innego jak tylko kwestia dopasowania zarówno okularów jak i soczewek, tak aby czuć się wygodnie, komfortowo i tutaj polecam udać się do salonu optycznego jeśli przez dłuższy okres czasu odczuwamy dyskomfort i ból oczu.

Sport-trend.pl
Bannan7aa Bannan7aa

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 29-05-2018, 12:35
Dzięki wielkie za ciekawe poracy :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Ingemar Ingemar

Obejrzyj pełny profil
środa, 30-05-2018, 15:20
Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy i informacji. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 643

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 12-06-2018, 12:19
Moda modą, ale zdaje mi się, że okulary trzeba przede wszystkim dopasować do kształtu twarzy.
Anielka90 Anielka90

Liczba postów: 70

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-06-2018, 12:01
Zgadzam się, jakieś okulary mogą być super modne, ale co z tego, jeśli nie pasują do naszego typu urody? Jak dla mnie trendy to tylko delikatna wskazówka.
angela1810 angela1810

Obejrzyj pełny profil
piątek, 15-06-2018, 15:14
Znacie na bank markę Tom Ford. Okulary tej firmy są mega dobrej jakości i jestem z nich mega zadowolona! Ważne, żeby były oryginalne. Tutaj macie link do sklepu, w którym ja kupowałam te okulary: Kliknij tutaj
Szakkala Szakkala

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 17-06-2018, 11:48
Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się znaleźć ciekawe informacje.
marzenia marzenia

Liczba postów: 357

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 19-06-2018, 10:42
Jesli szukałybyście dla siebie nowych okularów przeciwsłonecznych, to proponowałabym zerknąć sobie na nowe modele od Miu Miu.
Te sa na przyklad świetne:

Nie są takie tanie, od razu zaznaczam. Długo oszczędzałam aby sobie kupić moją pierwsża wymarzona parę, ale absolutnie nie żałuję. Sa niesamowicie wprost dobrze wykonane oraz mają z tego co wiem najwyższej jakości filtry.
Aktualnie są promocje na nie w tym sklepie:
Kliknij tutaj
enkidu enkidu

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 08-07-2018, 07:02
Ja polecam poszukać fajnych okularów na stronie https://sireneeyewear.com/
Można tam znaleźć modne okulary damskie i męskie, często w promocyjnych cenach. Szkła korekcyjne są bez dopłat a wysyłka jest gratis. Najlepsza opcja to domowa przymierzalnia czyli zamówienie wybranych oprawek do przymierzenia u siebie w domu - w ten sposób nie kupujesz w ciemno i jak się nie spodobają zawsze można odesłać :)

Reklama
Reklama