Forum - Fitness i Diety - Co wspomaga odchudzanie???

haneczka90 haneczka90

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 01-08-2017, 00:09
Jak ktoś chce zamówić burneo to polecam zapoznać się najpierw z tym tekstem: Kliknij tutaj
Wcale nie jest taki cudowny jak go piszą.
kanny kanny

Liczba postów: 30

Obejrzyj pełny profil
sobota, 12-08-2017, 20:41
Picie dużej ilości wody mineralnej. Woda mineralna nie zawsze smakuje, ale ta https://www.frisco.pl/pid,9911/n,cisowianka-perlage-naturalna-woda-mineralna-musujaca/stn,product moim zdaniem jest świetna.
Schurz Schurz

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-08-2017, 19:10
Ja się w ogóle na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie w tym temacie nic pomóc...
PerfekcyjnaCzystosc PerfekcyjnaCzystosc

Liczba postów: 14

Obejrzyj pełny profil
piątek, 18-08-2017, 15:13
Na pewno wysiłek fizyczny. Warto też pić dużo wody mineralnej w przeciągu dnia.

www.perfekcyjnaczystosc.com.pl
angela90 angela90

Liczba postów: 89

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-08-2017, 16:25
Olejek konopny cbd Pharma pomaga schudnąć, ma też dobre działanie przy problemach endokrynologicznych.
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
piątek, 01-09-2017, 08:36
jak na moje to nie ma co kombinować z dietami, bo od tego ma sie później tylko kłopoty z wątrobą czy z samymi jelitami jak to bylo w moim przypadku... dsłownie zaczelo sie niewinnie bo od diety 1500kcal a pozniej skonczylam na 1000kcal Mój organizm zwyczajnie zeswirował. Miałam problemy z codziennym wypróżnianiem, na co pomagał tylko dicopeg 10g bez tego ani rusz... dziewczyny, jesli naprawde chce sie schudnac, to zaczynajcie od "0" tzn. od zmiany nawyków
Rose225 Rose225

Liczba postów: 57

Obejrzyj pełny profil
piątek, 01-09-2017, 11:28
Diety, diety...nie zawsze to co akurat jest na topie i o czym stale piszą media będzie dobre dla nas. Odchudzanie to też droga prób i błędów.
MocAntyoksydantow MocAntyoksydantow

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-09-2017, 07:46
Na pewno przydadzą się tutaj dobre i sprawdzone suplementy, natomiast poza tym warto zadbać o aktywność fizyczną, trening bez którego ani rusz. Pamiętaj też, że nic nie przychodzi od razu, tym bardziej jeżeli mówimy o odchudzaniu.

MocAntyoksydantow.pl
lokson lokson

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
piątek, 15-09-2017, 20:54
Siemanko ja ze swojej strony dobrze wiem, że najważniejsza jest dieta. Wszystkie suplementy o których się pisze nie odchudzą Cię w mgnieniu oka. Są jakieś popularne tabletki w internecie jak Kliknij tutaj ale uwierz mi, że samo ich stosowanie nic nie da. Przejdź na nisko kaloryczne posiłki i idź na siłkę:)
zuza-zoe zuza-zoe

Liczba postów: 33

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 10-10-2017, 14:31
Ruch i ograniczenie jedzenia i to się sprawdza najlepiej. Nie ma co się katować, bo przy odchudzaniu najlepiej zmieniać nawyki możliwie na stałe. Ewentualnie można wspomóc trawienie, ale też najlepiej np. naturalną ekologiczną zieloną herbatą. Sama piłam taką zwykłą Senchę: Kliknij tutaj :)
Dinarie Dinarie

Liczba postów: 25

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-10-2017, 12:51
Podobno ananas wspomaga bardzo dobrze rozkład tłuszczów w organizmie. Dlatego jest świetnym wspomagaczem wszelakich diet :)
reniaaa reniaaa

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
sobota, 21-10-2017, 22:59
Błonnik dużo daje w procesie odchudzania czytałam o tym na Adamed Expert także można zerknąć na ten portal bo jeśli chodzi o zdrowie to jest on idealnie napisany prze specjalistów którzy naprawdę wiedzą coś a nie przez przypadkowe osoby tak jak inne portale w necie

Reklama
Reklama