Forum - Fitness i Diety - Co wspomaga odchudzanie???

Ribavan Ribavan

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 16-05-2017, 11:34
Ja np stosuję Inkospor X-treme Guarana 20x 25 ml właśnie taki: Kliknij tutaj bardzo wspomaga odchudzanie, pomaga w regeneracji :) Polecam również sprawdzić , bardzo dobry suplement.
elzbieta16 elzbieta16

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 16-05-2017, 13:47
jak dla mnie najlepszym suplementem jest [url=https://africanmango180.com]african mango" target="_blank" rel="nofollow">Kliknij tutaj. Czuję się po nim bardzo dobrze, mam go już dwa miesiące i jak na razie schudłam 9 kg. Jestem bardzo zadowolona :)
adelkawer adelkawer

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
piątek, 19-05-2017, 12:42
Polecam picie wody z cytryna rano na czczo :)
Ostatnio zaczęłam jeść częściej, zauważyłam zmiany począwszy od tego że mój metabolizm został przyspieszony :)
Teraz korzystam z lata i jem owoce (oczywiście w odpowiedniej ilości) oczywiście nie na noc bo owoce to cukry więc takie rzeczy najlepiej jeść na drugie śniadanie :)
majabl majabl

Liczba postów: 43

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 23-05-2017, 15:52
Kriolipoliza to super sprawa. Czasem efekty widać później bo dopiero po jakimś miesiącu. Ja robiłam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Fajnie mnie przyjęli, ceny dobre, a na każdy pierwszy zabieg dostajemy 50% rabatu. Warto skorzystać.
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
sobota, 03-06-2017, 22:50
ja odpuscilam suplementy po ostatnich doswiadczeniach. po prostu moje jelita nagle odmowily wspolpracy co skonczylo sie wizyta na izbie w nocy bo po 5 dniach bez wyprozniania bylo naprawde zle. Po lewatywie i nocy w szpitalu stwierdzilam ze koniec z eksperymentami i zwyczajnie zaczynam biegac. Co 3 msce robie sobie detoks aby usprawnic prace jelit za pomoca dicopeg 10g czuje sie duzo lepiej, mam powera i chec dzialania i co najwazniejsze nie musze sie ograniczac do 1000 kcal :)
Omomom Omomom

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-06-2017, 13:25
Odchudzanie wspomagają na przykład herbaty funkcjonalne jak np. te od Big-Active, ktoś już próbował ich? Są rózne rodzaje, na spalanie, na utrzymanie wagi, na stabilizację itd. Ja je piję od jakiegoś dłuższego czasu i faktycznie widzę utrate wagi, ale jednocześnie poprawia się moja przemiana materii.
rebecka rebecka

Liczba postów: 119

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 18-06-2017, 17:28
Ja w zeszłym roku byłam na wczasach odchudzających w ośrodku debrzyno na kaszubach http://debrzyno.com.pl/. Powiem wam, że super sprawa, bo mieliśmy profesjonalne rady dietetyka. Własnie od tych wczasów zaczęła się moja przygoda ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, także jak macie okazję, to jedźcie ;)
jolusia jolusia

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 25-06-2017, 17:17
Ja też przez długi okres czasu nie mogłam schudnąć i okazało się, że było to spowodowane kłopotami z tarczycą. Generalnie polecam przeczytac ten artykuł Kliknij tutaj. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważne w całym procesie odchudzania i zdrowia mają na przykład cynk czy selen.
toJa84 toJa84

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 26-06-2017, 15:57
przede wszystkim oczyszczenie jelit ja miałąm problem z zaparciami i czułam się ciężka miałam świadomość złogów w jelitach,zrobiłam krótka kuracje dicopegiem 10 g i taka oczyszczona wzięłam się za siebie zaczęłam ćwiczyć i przeszłam na diete warzywno owocowa i naprawdę bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty
isia98 isia98

Obejrzyj pełny profil
środa, 28-06-2017, 20:42
No właśnie wszędzie ostatnio słyszę o tym african mango. To na serio jest skuteczne? Jest gdzieś dostępny skład tych tabletek? Znalazłam taką stronę: Kliknij tutaj i wygląda to niby ok. Ale stosował ktoś z was? Rzeczywiście można szybciej schudnąć?
Wiolaa Wiolaa

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 29-06-2017, 10:12
ja się skusiłam na mango i powiem wam ze jestem zadowolona z efektów, ma je dwa miesiace i jak na razie schudlam 8 kg tylko ze inne niz wstawione powyżej. zamowilam od producenta na Kliknij tutaj
Familijka Familijka

Liczba postów: 84

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 11-07-2017, 13:01
Moim zdaniem warto stosować różne suplementy diety . Nie ze wszystkim nasz organizm może sobie poradzić dlatego takie https://onlyforwomen.pl/glowna/16-protein-only-for-women-karmel-toffi-500g.html proteiny czy spalacze bardzo potrafią pomóc. Oczywiście wszystko trzeba połączyć z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida