Forum - Zdrowie - Ból brzucha na tle nerwowym - co robić?

Resala Resala

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 02-10-2017, 13:02
Moim zdaniem dobrym pomysłem na stres może być masaż, np tajski, taki jak ten: Kliknij tutaj , wypróbowałam ten sposób już jakiś czas temu i mogę potwierdzić, że naprawdę działa.
jarska jarska

Liczba postów: 56

Obejrzyj pełny profil
sobota, 07-10-2017, 11:51
O tak masaż relaksacyjny na pewno działa uspakajająco. Ja bym jeszcze dodała do tego ziołowy preparat uspokajający z wyciągiem z ziela owsa, z ziela melisy, nalewką z ziela dziurawca, kłącza kozłka, kwiatostanów głogu, owoców róży... Nazywa się Sedomix , znajdziesz go w Kliknij tutaj
Kamikarze24 Kamikarze24

Liczba postów: 25

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-10-2017, 20:00
Ja też miałam takie problemy. Nerwica żołądka, nadwrażliwe jelita.. Chodziłam do tej Pani psycholog http://all-med.pl/lekarze/mgr-katarzyna-hauk/
Także osobom z Łodzi polecam!
kaktus23 kaktus23

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-10-2017, 11:25
Też tak niestety mam czasami, jak muszę coś ważnego załatwić i boję się że się nie uda coś to zawsse od rana boli mnie brzuch, pomaga wzięcie nervomixu control, supeł w żołądku puszcza i ja czuję się pewniej jak wiem że mogę wyjść na spotkanie rozlużniona
jjasmine jjasmine

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 19-10-2017, 12:05
Najgorsze jak taki ból brzucha przeradza sie w koniecznosc latania do łazienki. A tu egzamin albo wizyta jakas stresująca i stres sie jeszcze potęguje przez tą sytuacje. Wtedy no to juz lekami sie trzeba ratowac

Reklama
Reklama