Forum - Zdrowie - Ból brzucha na tle nerwowym - co robić?

Resala Resala

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 02-10-2017, 13:02
Moim zdaniem dobrym pomysłem na stres może być masaż, np tajski, taki jak ten: Kliknij tutaj , wypróbowałam ten sposób już jakiś czas temu i mogę potwierdzić, że naprawdę działa.
jarska jarska

Liczba postów: 60

Obejrzyj pełny profil
sobota, 07-10-2017, 11:51
O tak masaż relaksacyjny na pewno działa uspakajająco. Ja bym jeszcze dodała do tego ziołowy preparat uspokajający z wyciągiem z ziela owsa, z ziela melisy, nalewką z ziela dziurawca, kłącza kozłka, kwiatostanów głogu, owoców róży... Nazywa się Sedomix , znajdziesz go w Kliknij tutaj
Kamikarze24 Kamikarze24

Liczba postów: 26

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-10-2017, 20:00
Ja też miałam takie problemy. Nerwica żołądka, nadwrażliwe jelita.. Chodziłam do tej Pani psycholog http://all-med.pl/lekarze/mgr-katarzyna-hauk/
Także osobom z Łodzi polecam!
kaktus23 kaktus23

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-10-2017, 11:25
Też tak niestety mam czasami, jak muszę coś ważnego załatwić i boję się że się nie uda coś to zawsse od rana boli mnie brzuch, pomaga wzięcie nervomixu control, supeł w żołądku puszcza i ja czuję się pewniej jak wiem że mogę wyjść na spotkanie rozlużniona
jjasmine jjasmine

Liczba postów: 21

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 19-10-2017, 12:05
Najgorsze jak taki ból brzucha przeradza sie w koniecznosc latania do łazienki. A tu egzamin albo wizyta jakas stresująca i stres sie jeszcze potęguje przez tą sytuacje. Wtedy no to juz lekami sie trzeba ratowac
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 46

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 29-10-2017, 19:38
u mnie na stres od jakiegos czasu sprawdza sie sport. zaczelam biegac od wrzesnia, bo doslownie stres praktycznie zawładną calym moim zyciem. w pewnym momencie nawet zaczely pojawiac sie zaparcia ;/ z ktorym nie wiedzialam co robic, bo domowe sposoby kompletnie nie dawaly rady. ostatecznie ratowalam sie dicopeg 10g zeby moc dalej pracowac... eweidentnie na stres najlepszy chyba jest jednak wysilek fizyczny
bubam bubam

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-11-2017, 08:46
też tak miałam, pomogła terapia, u mnie wiazało się to z wieloma innymi objawami ale jak przeszłam terapie objawy mineły. Kiedyś miałam tak codziennie, teraz zdaża mi się przed wiekszym stresem srednio raz na 3 tyg.
Maniaczka Maniaczka

Liczba postów: 14

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-11-2017, 00:00
najlepiej iść do lekarza po pomoc. Niby nic, ale ze stresu możesz mieć wrzody na żoładku, a to już nie takie byle co. Ja też jestem podatn na stres, ale u mnie objawia się to tikami nerwowymi - mruganie oczami konkretnie oraz wypadaniem włosów
bibitka bibitka

Liczba postów: 54

Obejrzyj pełny profil
środa, 29-11-2017, 00:23
A jesteś pewna że to na tle nerwowym? Ból brzucha często ma również bardziej poważniejsze przyczyny. Zerknij np na to https://adamed.expert/klucie-i-bol-w-lewym-boku-jakie-sa-mozliwe-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony/ co może oznaczać ból brzucha po lewej stronie. Ja wcześniej też każdy ból brzucha bagatelizowałam a póżniej się okazało że mam poważne zapalenie woreczka żółciowego
mimiiona mimiiona

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 30-11-2017, 15:44
u mnie pojawiły się zaparcia na tle nerwowym, dobrze że wtedy farmaceuta polecił mi dicopeg 10g który skóteczne i na długo mi pomógł

Reklama
Reklama