Stworzony na bazie ziół i olejków eterycznych Amol ma wszechstronne zastosowanie w leczeniu przeziębień i stanów zapalnych. Przeciwbólowe i przeciwbakteryjne działanie płynu pomaga złagodzić infekcje gardła, udrożnia zatoki i wzmacnia odporność organizmu. Sprawdzi się również podczas problemów z układem trawiennym, a dzięki dodatkowi olejku lawendowego możemy stosować go również w celach uspokajających i ułatwiających zasypianie. Ale to nadal nie jedyne sposoby wykorzystania Amolu. Okazuje się, że ziołowy płyn można stosować jako kurację na wypadanie włosów.

Najlepsze wcierki do włosów

Aby ograniczyć wypadanie i odżywić cebulki warto sięgnąć po naturalne wcierki do włosów stworzone na bazie ziół. Sam proces jest bardzo przyjemny, ponieważ polega na wmasowaniu preparatu w skórę głowy – w ten sposób zadbamy o nawilżenie i odżywienie skóry oraz stymulujemy cebulki włosów. Dzięki temu pasma stają się mocniejsze i zdrowsze. Przy regularnym stosowaniu zmniejszy się również problem wypadania włosów.

Wcierka na porost włosów z Amolu

Podczas stosowania wcierki na porost włosów z Amolu trzeba pamiętać o tym, że płyn jest stworzony na bazie olejków eterycznych i alkoholu. Dlatego też nigdy nie należy nakładać mieszanki bezpośrednio na włosy, bez wcześniejszego rozcieńczenia jej z wodą.

Gęsta odżywka dla przesuszonych i łamliwych pasm z odżywczymi olejkami. Działa rewelacyjnie na końcówki włosów

Najlepiej rozcieńczyć preparat w proporcji 1:2 (dwie porcje wody na jedną porcję Amolu) nakładać na skórę głowy i masować okrężnymi, powolnymi ruchami. Regularne stosowanie wcierki szybko przyniesie pierwsze efekty. Pamiętajmy jednak, by nie stosować jej codziennie. Wystarczy dwa razy w tygodniu.