W obecnej sytuacji przykładamy ogromną wagę do przestrzegania zasad higieny, szczególnie podczas robienia zakupów i rozpakowywania ich w domu. Staramy się jak najlepiej ochronić naszą żywność. A czy masz świadomość, jaką ważną rolę odkrywa w tym wszystkim lodówka? Jeżeli będziesz w prawidłowo przechowywała jedzenie, możesz znacznie przedłużyć jego trwałość, zachować smak i – co najważniejsze – wartości odżywcze. To dotyczy zwłaszcza świeżych warzyw i owoców, nabiału i mięsa, które stosunkowo łatwo się psują. Dbanie o świeżość jedzenia ułatwi Ci pakowna, ekologiczna lodówka z systemem antybakteryjnym.

przechowywanie żywności

Bardzo praktyczne rozwiązania pod tym względem oferują lodówki Haier. Przechowując w nich żywność, możesz przedłużyć jej trwałość i ograniczyć wyjścia na zakupy do niezbędnego minimum, co w czasie pandemii jest bardzo ważne. Powiemy kilka słów o modelu Haier HB18FGSAAA, który został zaprojektowany tak, aby chronić zdrowie. Jakie funkcje posiada?

Ekologiczna lodówka Haier HB18FGSAAA technologie Fresher Techs

ABT® to unikalna technologia wykorzystująca światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz lodówki. Lodówka jest wyposażona w specjalną aluminiową tacę Fresher Pad, która przyspiesza proces zamrażania. To ważne o tyle, że szybciej zamrożone produkty na dłużej zachowują swoją świeżość i wartości odżywcze. Taca zapobiega też podwyższeniu temperatury znajdujących się w lodówce produktów po dołożeniu do niej nowych. Rewelacyjnym rozwiązaniem są też czujniki Fresher Sensors monitorujące temperaturę na każdej półce. Zapewniają, że chłodne powietrze kierowane jest do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki temu świeżo wstawione produkty spożywcze szybko osiągają optymalną temperaturę.

ekologiczna lodówka Haier

W urządzeniu Haier o optymalną wilgotność na poziomie 90% dba strefa MoistZone. Z kolei strefa DryZone przeznaczona jest do przechowywania takich produktów jak mięso, wędliny czy nabiał. Czysty przepływ powietrza, a także mrożenie i rozmrażanie produktów sprawiają, że jedzenie nie przesiąka innymi zapachami z lodówki.

Ekologiczna lodówka Haier HB18FGSAAA – pojemność, wydajność i design

Całkowita pojemność lodówki HB18FGSAAA wynosi aż 508 litrów, a przestrzeń wewnątrz została tak rozplanowana, że zmieści się tam naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia stosowanego w lodówkach, a ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja lodówki Haier HB18FGSAAA z linii French Door sprawia, że dostęp do żywności jest dużo łatwiejszy.

zdrowa żywność

żywnośc ekologiczna

Lodówka jest też cicha i wydajna – posiada klasę energooszczędną A++. Genialnym rozwiązaniem jest specjalna osłona „Fresher Shield”, która nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki. Chroni to zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii. Dodatkowo technologia Total No Frost w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Nie musisz więc urządzać co jakiś czas uciążliwego rozmrażania lodówki!

Lodówka Haier kupisz w sklepie internetowym Electro.pl i sieci Media Expert.

HB18FGSAAA s
1

HAIER HB18FGSAAA

Cena: od 5 999 zł

Kup teraz

 

Materiał partnera