Większości z nas doskwiera brak czasu. Szczególnie na relaks. Dni spędzone w domu są więc idealnym momentem na chwilę dla siebie. Możemy odrobinę zwolnić tempo, nie musząc się nigdzie spieszyć. Warto więc wykorzystać ten czas, aby zrobić coś dla swojego ciała i umysłu. Jednym z najbardziej popularnych sposobów na cenną chwilę wytchnienia w ciągu dnia jest na pewno ciepła, relaksująca kąpiel. Przywraca nam spokój oraz harmonię po całym dniu, pełnym obowiązków, dodatkowo dzięki wysokiej temperaturze – poprawia krążenie krwi. Znakomitym pomysłem jest dodanie do wody olejków, które nie tylko ukoją nasze zmysły, ale także zadbają o odpowiednie nawilżenie skóry. Idealnym rozwiązaniem jest linia Tranquillity, która jest połączeniem naturalnych olejków aromatyczny o silnych właściwościach relaksujących.

Floating, czyli jak wejść w stan głębokiego relaksu

Comfort zone dla natury

Stworzyła ją marka [comfort zone]. Powstała we Włoszech w 1996 roku, założona przez rodzinę Bollati w formie kompletnego planu terapeutycznego dla skóry, ciała i duszy. Założyciele wierzą, że prawdziwe piękno pochodzi z naszego wnętrza. Starają się więc promować zrównoważony styl życia oraz holistyczne podeście do kwestii zdrowia i urody.

Wszystkie produkty [comfort zone] są projektowane i produkowane w Parmie we Włoszech – w fabryce, która wykorzystuje 100% energii ze źródeł odnawialnych. Są pozyskiwane ze składników pochodzenia organicznego – co oznacza, że 96% ich składników to produkty naturalne. Aby odwdzięczyć się naturze za jej cenne dary i zrównoważyć wpływ procesu produkcji na środowisko, regularnie marka [comfort zone] prowadzi programy zalesienia oraz wspierają budowanie studni w Afryce!

Lokalne działania dla przyrody: jedno z Polskich miast daje przykład! Oto jak pomóc najmniejszym zwierzętom przetrwać nadchodzącą suszę

Naturalny rytuał tranquillity

By rozpocząć rytuał Tranquillity w swoim domu, należy do ciepłej wody wlać parę kropelek oliwki, która nada wodzie mleczną barwę. Zawiera w sobie olejek z pestek winogron oraz słodkich migdałów, które działają antyoksydacyjnie oraz oleje z róży i wanilii kojące nasze zmysły. Po eterycznej kąpieli pozostawia skórę jedwabistą w dotyku, a delikatny zapach utrzymuje się na niej długo.

Po kąpieli warto dodatkowo nawilżyć skórę. Odżywczy krem do ciała uzupełni niedobór wody w naskórku, dzięki olejowi jojoba oraz kompleksowi Teimoist™, który jest źródłem intensywnego nawilżenia. Nie można zapomnieć o olejku powitalnym, rozpylając go na naszą pościel lub używając jako perfumy. Zawiera on mieszankę aromaterapeutycznych olejków: ze słodkich pomarańczy, drzewa sandałowego, geranium, olejku różanego i ekstraktu z wanilii, które przywrócą nam harmonię w ciągu dnia.

Zostały one produktami miesiąca marki w perfumerii online Douglas, dzięki czemu można nabyć je teraz w promocyjnych cenach. Ten wyjątkowy zestaw pozwoli Ci wykonać rytuał Tranquility i sprawi, że na chwilę myślami przeniesiesz się w zupełnie inne, odległe miejsce, wolne od codziennego stresu. Poniżej znajdziesz pełną listę zakupów.

1
1

[comfort zone]

Olejek do ciała

215,00 zł

Kup teraz
2
2

[comfort zone]

Krem do ciała

215,00 zł

Kup teraz
3
3

[comfort zone]

Olejek do kąpieli

215,00 zł

Kup teraz