Latem w naszym ciele przeszkadza nam o wiele więcej rzeczy. Wymagamy idealnej gładkości, braku cellulitu oraz zasinień i przebarwień. Wiele Polek ma również problem z rozszerzonymi naczynkami. Jest na to pewien babciny sposób, o którym wiele z nas nie pamięta!

Body z modnym dekoltem halter – oszalejesz na punkcie tego ciucha! Wygląda bosko z jeansowymi szortami!

Rozszerzone naczynka

Rozszerzone naczynka widoczne są na naszym ciele w postaci delikatnych, czerwonych lub sinych pajęczynek. Mogą być widoczne na całym ciele, chociaż najwięcej z nas ma je na nogach. Są one jedną z najbardziej obciążonych części ciała: dźwigają cały nasz ciężar podczas chodzenia. Jeśli chcesz zadbać o to, aby pozbyć się rozszerzonych naczynek, znamy prostą, domową kurację. Potrzebujesz do niej trzech składników, które na pewno trzymasz w kuchni.

Pokazała, co stało się z jej ciałem, kiedy zaczęła jeść 2 razy więcej

Rozszerzone naczynka: domowy leczniczy produkt

10 ząbków czosnku

½ szklanki oliwy z oliwek

sok z 1 cytryny

Ząbki czosnku obierz i posiekaj. Do słoika wlej oliwę z oliwek oraz sok z cytryny. Wrzuć posiekany czosnek, zakręć i wstaw do lodówki. Produkt trzymaj w niej około dwunastu godzin. Syrop najlepiej przygotować wieczorem, a rano wyjąć z lodówki. Wstrząśnij słoiczek i odczekaj około minuty. Następnie odcedź płyn przez gazę. Produkt wcieraj w problematyczne miejsca i trzymaj na skórze przez kwadrans, następnie zmyj go letnią wodą. Aby zobaczyć efekty, stosuj kurację dwa razy w tygodniu przez miesiąc.

Maseczka z marchewki na złocistą skórę. Pokochasz ten przepis!

Rozszerzone naczynka: działanie syropu

Produkt na bazie oliwy i czosnku wykazuje silne działanie przeciwzapalne, wzmacniające i ujędrniające. Pobudza układ limfatyczny i przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu. Syrop działa również kojąco, dlatego jest idealny na zmniejszenie uczucie napięcia i pieczenia, które wywołują pękające naczynka.