Takie wiadomości lubimy.  Młoda, polska marka OnlyBio uruchomiła właśnie licznik zaoszczędzonych butelek. Firma tworzy produkty w 100% naturalne, zapakowane w 100% ekologiczne opakowania, produkowane w 100% ekologicznej, zielonej fabryce i z pierwszą w Polsce z tak zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji stację refill, gdzie klienci mogą skorzystać ze specjalnych automatów do napełniania butelek wielorazowego użytku naturalnymi kosmetykami ONLYBIO i środkami czystości ONLYECO.

Od dzisiaj na stronie www.onlybio.life działa licznik zaoszczędzonych plastikowych opakowań. Każdy może wejść na stronę i sprawdzić ile wspólnie zaoszczędziliśmy butelek. Dzięki stacji refill minimalizujemy ilości zużytego plastiku, gdyż każdego opakowanie kupione w refill stacji możemy uzupełniać wiele razy, czytamy w informacji prasowej.

Farma miejska z ziołami dostępna dla każdego. Ekologiczna inicjatywa z Gdańska

W stacji dostępne są naturalne, ekologiczne produkty, posiadające certyfikat ECOCERT: szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyn do prania tkanin, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń. Pamiętaj, świat jutra będzie jedynym światem, który będą znały kolejne pokolenia. Zawalczmy o niego razem. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom każdego dnia zmniejszamy ilość wyprodukowanych plastikowych opakowań.

OnlyBio

A teraz wraz z OnlyBio sugerujemy: „zamknij oczy i wyobraź sobie szum morskich fal rozbijających się o złocisty, piaszczysty brzeg. Usłysz poranny śpiew ptaków i delikatny, kojący szelest drzew… To, czy ten świat przetrwa, zależeć będzie od naszych codziennych wyborów… Nie pozwólmy, by było nam wszystko jedno…”. #refilujnieświruj.

Szwecja otworzyła galerię handlową, w której zrobisz wyłącznie zakupy „second hand”