Olga Bołądź zapoczątkowała właśnie nowe wyzwanie. Aktorka, chcąc sprzeciwić się zgubnemu dla planety konsumpcjonizmowi, pojawiła się na ściance w starej kreacji i wzywa do tego inne gwiazdy.

Zrównoważona moda. Powiedz STOP bezmyślnym zakupom

O ile dla przeciętnego człowieka założenie ubrania tylko raz brzmi dość abstrakcyjnie, o tyle dla celebrytów jest to codziennością. Chcąc prezentować się jak najlepiej, rzadko zakładają tę samą kreację kilka razy. Szczególnie w przypadku wielkich wydarzeń, podczas których to właśnie stylizacja może zapewnić im uwagę mediów.

5 sposobów na domowy peeling, który zrobisz sama! To genialny #LESSWASTE

Sprzeciwić się temu postanowiła Olga Bołądź, jedna z najbardziej lubianych i utalentowanych polskich aktorek.

Na Instagramie udostępniła swoje zdjęcia z dwóch różnych eventów, na które ubrała się dokładnie tak samo, we wzorzystą sukienkę od Vivienne Westwood.

Wow! Piękna naturalna Olga Bołądź w październikowym Cosmopolitan

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki!Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge

Kosmetyki do makijażu wolne od okrucieństwa. Przegląd najlepszych formuł

Do wyzwania nominowała między innymi Anję Rubik, Edytę Górniak czy Zosię Zborowską.