Aby pozbyć się zwiotczałych ramion, niezbędne będą odpowiednie ćwiczenia fizyczne. Możesz je jednak uzupełnić o naturalne zabiegi kosmetyczne, które wspomogą proces ujędrniania i przyśpieszą go. Zwiotczałe ramiona będą niemiłym wspomnieniem, kiedy będziesz stosować ten idealny duet!

Maseczki idealne na ciężki poranek – działają lepiej niż mocna kawa. Odświeżają i dodają pięknego blasku

Zwiotczałe ramiona

Wiele kobiet uskarża się na zwiotczałe ramiona, tak zwane motylki. Tę partię ciała niezwykle trudno ujędrnić i wyćwiczyć. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że zabiegi kosmetyczne muszą iść w parze z odpowiednimi ćwiczeniami. Właśnie to połączenie sprawi, że uzyskasz genialne, oczekiwane efekty! Skóra na ramionach traci jędrność, gdy chudniesz lub tyjesz. Bardzo ważna jest regularna pielęgnacja, która pozwoli Ci zachować formę.

Maseczka na ramiona

Nakładana regularnie maseczka pomoże poprawić wygląd i elastyczność skóry ramion. Skóra potrzebuje dużych ilości witaminy E. Jest ona jednym z głównych składników wielu kremów ujędrniających. Wypróbuj przepis na maseczkę z dodatkiem witaminy E i jogurtem naturalnym! Dzięki niej zwiotczałe ramiona nie będą już problemem.

Dlaczego TRZY maseczki są lepsze niż JEDNA? Wypróbuj Multimasking i ciesz się skórą bez skaz

Przepis

½ szklanki jogurtu naturalnego

1 jajko

2-3 kapsułki witaminy E

Dokładnie wymieszaj jogurt z jajkiem. Przed dodaniem jajka ubij je. Gdy otrzymasz gładką, jednolitą masę, sprawdź, ile jej wyszło. Jeśli uznasz, że masz za mało produktu, dodaj składniki w równych proporcjach. Otwórz kapsułki z witaminą E i dodaj je do zawartości. Wymieszaj całość i wstaw do lodówki, aby maseczka się schłodziła. Zimno dodatkowo wspomoże proces ujędrniania. Gdy kosmetyk zrobi się chłodny, nałóż go na ramiona, lekko wcierając. Pozostaw maskę na dziesięć minut, następnie zmyj ją letnią wodą. Zabieg powtarzaj dwa lub trzy razy w tygodniu. Już po miesiącu powinny pojawić się pierwsze zauważalne efekty!