Kinga Rusin jest nie tylko znaną dziennikarką i prezenterką, ale też jedną z największych polskich ekologicznych influencerek. Gwiazda od lat stara się promować ekologiczny tryb życia, a jej starania nareszcie zostały docenione. Dziennikarka została właśnie wyróżniona Różą Gali za konsekwentne szerzenie ekoświadomości.

Kinga Rusin na Instagramie bez makijażu! Najlepsza reklama dla swojej marki?

I jak już zdążyła udowodnić, dostała tę nagrodę zasłużenie. Rusin pojawiła się na gali w błyszczącej kreacji z wyciętym dekoltem. Jak wyjawiła na Instagramie, miała ją na sobie już wielokrotnie, m.in. Na finale You Can Dance… 11 lat temu.

Trochę stremowana☺️. Sukienka, którą z tej okazji założyłam ma … 11 lat🙏🏻. Zadebiutowała na finale You Can Dance, a później przetańczyła ze mną kilka Sylwestrów.

W ten sposób po raz kolejny chciała zachęcić do ekologicznego stylu życia, udowadniając, że ubrania mogą nam służyć przez naprawdę wiele lat bez względu na zmieniające się wciąż trendy.

To kultowy projekt ulubionej marki Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście – Halston Heritage. Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu co jednorazowe, od uczuć po torebki na ubraniach kończąc. Mam nadzieję, że ta sukienka może mieć jeszcze wiele „żyć”.

Na podobny gest zdecydowała się ostatnio także Olga Bołądź, a wkrótce, mamy nadzieję, coraz więcej gwiazd.