Torby na zakupy to niezbędny gadżet dla każdej zainteresowanej ekologią osoby. Coraz częściej możemy spotkać materiałowe worki na owoce i warzywa, które są wielorazowego użytku. Dzięki nim przyczyniamy się do zmniejszenia produkcji plastikowych odpadów.

Woskowijki – ekologiczna alternatywa dla folii i plastiku. Możesz zrobić je sama!

Bawełniana torba na zakupy

Coraz więcej sieciówek i dyskontów idzie z duchem czasu i odstawia na bok plastikowe woreczki. Mniej nas dziwią osoby, które owoce i warzywa pakują do własnych worków, które bardzo często wykonane są z materiału z recyklingu – np. ze starych firan. Jeśli nie mamy talentu do szycia, możemy skorzystać z ofert sklepów, które wprowadziły ekologiczne rozwiązania.

Bawełniana torba na zakupy w ofercie dyskontu

Jak się okazuje, do ekologicznych rozwiązań pragnie dołączyć również Biedronka, która do swojej specjalnej oferty od 16 lipca doda bawełniane torby na zakupy. Wykonane z miękkiego sznurka worki idealnie sprawdzą się na warzywa i owoce. Worki będziesz mogła kupić aż do 29 lipca, jednak z doświadczenia wiemy, że produkty z oferty limitowanej wyprzedają się o wiele szybciej. Dlatego nie zwlekaj z zakupem zbyt długo. Może się okazać, że wyprzedadzą się one o wiele szybciej.

Farma miejska z ziołami dostępna dla każdego. Ekologiczna inicjatywa z Gdańska

Bawełniana torba na zakupy z Biedronki

Torba z Biedronki to przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Wykonana jest z bawełnianej siatki. Ma wymiary 40 x 35 cm. Maksymalne obciążenie torby to pięć kilogramów. Będzie ona wyposażona w kieszonkę. Po złożeniu torby będziesz mogła w niej ją schować. Dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – naturalnej i czarnej. Grubsze ucho sprawi, że będzie ona o wiele wytrzymalsza od innych tego typu toreb. Jej cena jest niezwykle atrakcyjna – zapłacisz za nią jedynie 7,99 zł. To najlepszy moment, aby wymienić torebki foliowe na ich wielorazowe odpowiedniki.

Bawełniana torba na zakupy źródło: biedronka.pl