Anna Lewandowska dla wielu kobiet stała się wzorem do naśladowania. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się swoimi przepisami na zachowanie kondycji, na rozwój wewnętrzny oraz na domowe sposoby pozwalające cieszyć się młodzieńczym wyglądem. Kobiety z chęcią korzystają z jej rad. Domowy peeling do ust według jej przepisu ma prosty i krótki skład!

Anna Lewandowska zachwyciła internautów seksownym strojem na domową randkę z mężem!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w ostatnich latach niewątpliwie zyskała ogromną popularność. Kobiety z ogromnym zaangażowaniem śledziły jej programy treningowe, podglądały jej stylizacje i chętnie korzystały z kosmetycznych poleceń. Dla wielu z nich popularna trenerka jest wzorem do naśladowania. Nic więc dziwnego, że wyczekują na kolejne porady od swojej idolki. W ostatnim czasie celebrytka podzieliła się swoimi naturalnymi przepisami. Domowy peeling do ust zrobił furorę wśród jej obserwatorek. Jest banalny w przygotowaniu!

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie w stylizacji idealnej na randkę. Wygląda fenomenalnie!

Domowy peeling do ust według przepisu Anny Lewandowskiej

Zacznij od przygotowania składników. Oto lista:

2 łyżeczki cukru,

1 łyżeczka musu kokosowego lub oleju kokosowego,

szczypta mielonego cynamonu,

1/2 łyżeczki Odmładzającego Serum Kwiatowego Flower Yourself marki Phlov.

Zacznij od dodania składników do małego naczynia, w którym wygodnie będzie Ci wszystko wymieszać. Połącz produkty, a następnie przełóż je do niewielkiego słoiczka. Peeling wystarczy nabrać na palec, wsmarować w usta, lekko je masując, następnie pozostawić na około pięć minut i zmyć ciepłą wodą. Taki zabieg warto powtarzać w miarę potrzeb codziennie lub co drugi dzień. Po każdym użyciu peelingu nie zapomnij o posmarowaniu warg nawilżającym balsamem.