Po przedłużającym się procesie sanacyjnym Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość wydawnictwa Marquard Media Polska w kwietniu 2021 roku.

20. listopada 2023 roku ruszyła sprzedaż przedsiębiorstwa w formie konkursu ofert. Zainteresowani inwestorzy mogą je składać do 20. grudnia 2023 roku w kancelarii Syndyk Aleksandry Strynkiewicz-Kondrackiej. Wydawnictwo Marquard Media Polska, które jesienią 2019 roku zrezygnowało z wydawania prasy drukowanej, skupia się na sferze digitalowej. Mimo trudnej sytuacji rynku medialnego przedsiębiorstwu udaje się rozwijać produkty internetowe. Redakcje skupiają się również na rozbudowie social mediów i działu wideo.

„Mimo procesu sanacji, a następnie upadłości firmy w 2022 osiągnęliśmy wyższy przychód niż w roku 2021. Dzięki świetnej współpracy wewnątrz firmy, możemy pochwalić się tym, że tytuły Marquard Media Polska nadal liczą się na rynku mediów. Mimo zaistniałej, trudnej sytuacji nie poddajemy się i cały czas pracujemy nad rozwojem serwisów i social mediów MMP. Do końca roku 2023 mamy w planach m.in. wdrożyć nowe formaty e-commerce”, komentuje Weronika Pachuta, Head of Sales. Do wydawnictwa należą serwisy internetowe: Kozaczek.pl, Papilot.pl, Zeberka.pl, Ckm.pl, Autostuff.pl i Supermamy.papilot.pl. W Marquard Media Polska pracują 23 osoby.