Zwykłe kobiety kontra aniołki Victoria's Secret (FOTO)

przejdź do komentarzy
victoria's secret victoria's secret/Twitter

Dziennikarki BuzzFeed chcą, żeby kobiety pozbyły się kompleksów!

Od jakiegoś czasu kampanie marki Victoria's Secret zyskują coraz więcej przeciwników. Wynika to z tego, że ludzie chcą sprzeciwić się "nierealnemu" ideałowi piękna i pozbawić się kompleksów. W końcu nie często spotykamy na plaży dziewczyny, które wyglądają identycznie jak słynne aniołki.

ZOBACZ TEŻ: CURVY KATE PRZEDRZEŹNIA W KAMPANII VICTORIA'S SECRET

Dziennikarki portalu BuzzFeed wyszły z inicjatywą i postanowiły zaprezentować całemu światu swoje "idealne" ciała. Postanowiły pokazać, jak stroje VS wyglądają na przeciętnych kobietach. Ich akcja bije rekordy popularności w internecie.

Gdy zdecydowałyśmy się odtworzyć tę sesję zdjęciową na plaży w Malibu, każda z nas wybrała modelkę, a później starała się jak najlepiej odwzorować jej pozę - napisały o swoich przygotowaniach.

W akcji wzięło udział sześć pań - Nina, Allison, Sheridan, Lara, Kirsten i Kristin.

Każdego lata jesteśmy zasypywane nieskazitelnymi zdjęciami aniołków Victoria’s Secret. I każdego lata zastanawiamy się, dlaczego gdy dostajemy przesyłkę z kostiumem, nasze ciała nie są bez skazy. Myślimy, że ta sesja jest bardzo ważna dla kobiet o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach skóry, a my w tych strojach kąpielowych dałyśmy obraz tego, jak naprawdę wygląda ciało na plaży - wytłumaczyły się ze swojej akcji.

Popieracie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!