Zrób to sama: kurtka z orłem (FOTO)

przejdź do komentarzy
zrób to sama zrób to sama/dahliapurple.blogspot.com

Projekt inspirowany kolekcją Roberta Kupisza.

Podoba się Wam ostatnia kolekcja Roberta Kupisza? Jeśli tak, być może zainteresuje Was także dzisiejsza odsłona cyklu Zrób to sama przygotowana przez autorkę bloga dahliapurple.blogspot.com/.

Jeśli i Wy czujecie, że mogłybyście pochwalić się swoimi projektami Do It Yourself, prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Aby nie przedłużać, już teraz oddajmy oddajmy głos autorce:


Jakiś czas temu zaprezentowałam Wam instrukcję, jak wykonać motyw amerykańskiej flagi, teraz przyszedł czas na polski akcent. Polskie godło już od kilku miesięcy jest na topie, głównie za sprawą kolekcji "Heroes" Roberta Kupisza na sezon jesień/zima 2012. Początkowo nie miałam przekonania do wykorzystywania narodowych symboli w modzie oraz czerpania inspiracji z tragicznych momentów naszej historii, jakim niewątpliwie było Powstanie Warszawskie. Jednak z czasem motyw orzełka zaskarbił sobie moje serce. No bo dlaczego nie zastąpić wszędobylskiej brytyjskiej czy amerykańskiej flagi naszym polskim orłem? Czy nie byłoby pięknie widzieć ludzi, z różnych zakątków świata, noszących na piersiach nasze godło?

Poniżej możecie prześledzić proces powstawania kurtki z orłem. Jak to miało miejsce w przypadku amerykańskiej flagi, również tym razem użyłyśmy farb akrylowych. Pierwszym krokiem było rozjaśnienie kurtki, przy użyciu wybielacza. Następnie wycięcie szblonu, wcześniej narysowanego w oparciu o zdjęcie godła, wyszukane w internecie. Żeby szablon nie poruszał się podczas malowania należy przykleić go taśmą klejącą do kurtki. Na koniec wystarczy wybrać kolory (ja zdecydowałam się zastąpić czerwień różem) i pomalować! Jeśli podoba Wam się moja instrukcja DIY zapraszam do odwiedzenia mojego bloga dahliapurple.blogspot.com/


Zrób to sama: kurtka z orłem (FOTO)

Zrób to sama: kurtka z orłem (FOTO)

Zrób to sama: kurtka z orłem (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!