Zostań testerką produktów Biała Perła!

przejdź do komentarzy
biała perła biała perła/mat. prasowe

Weź udział w konkursie i czaruj uśmiechem wszystkich dookoła!

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest, że wszystkie gwiazdy mają piękne, lśniąco białe uśmiechy? Myślicie, że taki efekt można zawdzięczać jedynie naturze albo kosztownych wizytach w gabinetach stomatologicznych? Jeśli tak, to jesteście w błędzie! Już teraz możecie bowiem mieć czarujący uśmiech i to bez wychodzenia z domu!

Jak to zrobić? Sprawa jest prosta. Wystarczy, że zaopatrzycie się w System Biała Perła, czyli pełną kurację wybielającą zęby, przeznaczoną do stosowania w warunkach domowych. Produkty te dają możliwość bezpiecznego rozjaśnienia szkliwa zębów bez ryzyka naruszenia jego struktury, a ich skuteczność potwierdzona została w badaniach klinicznych i testach konsumenckich.

Wybielanie Systemem Biała Perła oparte jest o formuły opracowane we współpracy ze stomatologiem. Dzięki innowacyjnym nakładkom termokurczliwym możliwe jest zatem idealne dopasowanie aplikatorów do uzębienia. Warto także dodać, że Systemy Biała Perła jako jedyne zawierają rozwiązanie stosowane w gabinetach stomatologicznych, czyli indywidualnie dopasowywane nakładki. Poza tym, do wyboru są również dwa warianty wybielania - system 5 i 10 dni. Wybierzcie jeden z nich i już teraz cieszcie się olśniewającym uśmiechem!

SYSTEM 5 DNI

System 5 dni to kuracja wybielająca zęby do stosowania w warunkach domowych. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po 5 dniach od zakończenia kuracji, a co najważniejsze w efekcie jesteśmy w stanie wybielić nasze zęby nawet do 8 odcieni! Wszystko to możliwe jest oczywiście dzięki indywidualnie dopasowanym nakładkom. Produkt należy stosować przez 20 minut raz lub dwa razy dziennie. Warto także dodać, że System 5 dni jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa i dziąseł!

Zostań testerką produktów Biała Perła!


SYSTEM 10 DNI

System 10 dni również przeznaczony jest do domowego użytku. Tutaj jednak pierwsze efekty (wybielanie do 5 odcieni) zauważymy po 10 dniach, lecz tak jak i w przypadku Systemu 10 dni, dzięki indywidualnie dopasowanym nakładkom możemy liczyć na naturalny i co najważniejsze bezpieczny efekt. Produkt ten należy stosować przez 10 minut raz lub dwa razy dziennie.

Zostań testerką produktów Biała Perła!


Oba produkty dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.

A jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakieś wątpliwości, zobaczcie, co na temat produktów Biała Perła sądzi dr stomatolog - Silvia Timkova!

Polecam kuracje Biała Perła wybielające zęby tym, którzy chcą w sposób bezpieczny i skuteczny wybielić zęby w warunkach domowych. Byłam konsultantką składu obu produktów i testowałam oba produkty na moich pacjentach. Systemy Biała Perła jako jedyne zawierają rozwiązanie stosowane w gabinetach stomatologicznych - indywidualnie dopasowywane nakładki, które zwiększają skuteczność działania poprzez dobry kontakt żelu ze szkliwem oraz bezpieczeństwo stosowania (mniejsze ryzyko podrażnień mechanicznych i chemicznych, wynikających ze źle dopasowanych tzw. uniwersalnych aplikatorów).

Więcej informacji o produktach znajdziecie tutaj.

Zostań testerką produktów Biała Perła!


A może macie ochotę na własnej skórze, a raczej zębach przetestować System Biała Perła? Jeśli tak, wystarczy, że odpowiecie na proste pytania!

Co zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Systemu Biała Perła oraz dlaczego to właśnie Wy powinniście zostać testerkami produktów Biała Perła?

Następnie prześlijcie do nas zdjęcie, na którym zaprezentujecie swój uśmiech!

Zgłoszenia należy przesłać na adres: test_bialaperla@marquard.pl

Na prace czekamy do: 26.10.2015

Do wygrania 20 zestawów (10 dni) Systemu Biała Perła!

Uwaga! Zwycięzcy zobowiązani są przesłać do nas swoje opinie na temat produktów w przeciągu 21 dni od otrzymania nagrody!

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.

Powodzenia!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!