Zostań modelką i weź udział w sesji zdjęciowej

przejdź do komentarzy
konkurs konkurs/Zeberka.pl

Nie możecie przegapić takiej szansy!

Drogie Zeberki! przypominamy, że w dalszym ciągu trwa konkurs przygotowany przez nasz portal, warszawski klub Platinium oraz grupę Nowa-Lepsza-Ty.

Już 17 listopada przy ul. Fredry 6 odbędzie się specjalny pokaz mody z udziałem czytelniczek naszego portalu. Jak wziąć w nim udział? Wystarczy, że prześlecie do nas zdjęcia swoich jesiennych stylizacji - autorki najciekawszych zestawów otrzymają szansę na sprawdzenie swoich sił w roli modelek oraz wygranie niesamowitej nagrody.

Jest nią sesja zdjęciowa wykonana przez grupę Nowa-Lepsza-Ty. Tworzący ją ludzie połączyli swoje siły aby pomagać kobietom uwierzyć, że potrafią być piękne, zawsze wtedy gdy tego zapragną. W zależności od potrzeb organizują usługi trenerów osobowości, dietetyków, wizażystów, stylistów, fryzjerów oraz fotografów. Pomagają kobietom tworzyć siebie na nowo. Efekty ich pracy ze zwyciężczynią konkursu oczywiście pojawią się na naszym portalu.


Dodatkowo, podczas imprezy odbędzie się metamorfoza na żywo, będziecie mogły poprosić o darmową pomoc stylistów, a także tańczyć do białego rana.

Zgłoszenia zawierające od 1 do 3 stylizacji możecie wysyłać do 10 listopada na adres: konkurs@zeberka.pl. Warunek: musicie mieć ukończone 18 lat.

Nie zmarnujcie takiej szansy!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!