Zostań ambasadorką marki Triumph!

przejdź do komentarzy
triumph triumph/materiały prasowe

To marzenie jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteś miłośniczką pięknej, kobiecej bielizny? Marzysz o tym, by testować najnowsze jej modele? A może chciałabyś zostać ambasadorką jednej z najlepszych marek bieliźniarskich? Jeśli na wszystkie z powyższych pytań, twoja odpowiedź brzmiała twierdząco, konkurs firmy Triumph jest właśnie dla ciebie!

Na czym polega gra?

Triumph stworzył specjalną aplikację konkursową, połączoną z serwisem społecznościowym Facebook. Twoim zadaniem będzie przesłanie właśnie za pomocą tej aplikacji pracy konkursowej, przedstawiającej karnawałowy nastrój. Gdzie szukać inspiracji? Na Instagramie marki oczywiście! Pokaż więc piękno i zabawę, wykorzystując do tego w kreatywny sposób bieliznę marki Triumph. Na koniec odpowiedz jeszcze na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś zabłysnąć w roli Ambasadorki Marki Triumph?

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych kilka ambasadorek, które będą miały możliwość połączyć swoją pasję ze świetną przygodą! Jak wygląda życie Ambasadorki Triumph? Przed tobą wyjątkowe wydarzenia z życia marki, sesje zdjęciowe czy testowanie najnowszych modeli bielizny!

Aplikacja dostępna jest z poziomu komputera stacjonarnego lub laptopa: http://bit.ly/KonkursAmbasadorskiTriumph

Zostań ambasadorką marki Triumph!


A o tym, że warto zostać Ambasadorką Triumph mogliśmy przekonać się parę dni temu na imprezie prasowej marki. W trakcie eventu zaprezentowano bowiem kolekcję Magic Boost - Zachwycaj ponownie oraz wybrane modele z kolekcji S/S 2016. Podczas spotkania swój wykład połączony z warsztatami na temat nowoczesnego macierzyństwa wygłosiła Maria Rotkiel. Zaproszeni dziennikarze mogli skorzystać z profesjonalnego braffitingu, a ich dzieci bawić się w zaaranżowanej specjalnie dla nich przestrzeni. Wśród gości pojawiła się między innymi Kamila Szczawińśka.

Zostań ambasadorką marki Triumph!

Zostań ambasadorką marki Triumph!

Zostań ambasadorką marki Triumph!

Zostań ambasadorką marki Triumph!

Zostań ambasadorką marki Triumph!
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!