Zobaczcie, jak od początku kariery zmieniała się Adele FOTO

przejdź do komentarzy
adele adele/StarStock/FameFlynet

Jak piosenkarka wyglądała w 2008 roku i jak wygląda dzisiaj.

O brytyjskiej piosenkarce, Adele, robi się głośno tylko wtedy, gdy pojawia się jej nowa płyta. 23 października ukazał się utwór Hello, który promuje najnowszy krążek i... piosenkarka znowu trafiła na języki wszystkich mediów. Piosenkę zna już chyba każdy, tylko w ciągu pierwszych 24 godzin była odtworzona 27.7 milionów razy. Pułap 100 milionów wyświetleń przekroczyła w 5 dni i tym samym przebiła kawałek Miley Cyrus, Wrecking Ball.

ZOBACZ TEŻ: TAK JOANNA KRUPA WYGLĄDAŁA 10 LAT TEMU!

jak od początku swojej kariery zmieniała się Adele


Postanowiłyśmy zaprezentować Wam, jak od samego początku swojej wielkiej muzycznej kariery zmieniała się wokalistka. Przeglądając jej zdjęcia robione przez fotoreporterów nasuwa nam się tylko jeden wniosek - Adele nienawidzi życia w blasku fleszy. Jej kontakt z paparazzi ogranicza się wyłącznie do wielkich gal i innych imprez.

Zobaczcie,jak od początku swojej kariery zmieniała się Adele
Na zdjęciu: Adele w 2008 i 2015 roku

Jej przygoda z muzyką zaczęła się bardzo wcześnie, bo już w wieku 4 lat. Jako mała dziewczynka kochała śpiewać, nikogo nie dziwił więc fakt, że zdecydowała się pójść do szkoły muzycznej. W 2008 roku ukazała się jej płyta 19 i od tego wszystko się zaczęło...

Adele zaczęła pojawiać się na salonach, jednak do celebrytki jest jej bardzo daleko. Piosenkarka wybiera się tylko na imprezy, na których odbiera kolejne nagrody (a w swojej kolekcji ma ich już mnóstwo i coś czujemy, że niedługo posypią się kolejne).

Adele waga


Piosenkarka nigdy nie była chudzinką i tak naprawdę chyba nigdy nie starała się nią być. Temat jej wagi często wraca jak bumerang, jednak sama zainteresowana mówi, że nie zamierza upodabniać do wychudzonych gwiazd.

- Byłabym gotowa się odchudzać, gdyby waga niekorzystnie wpływała na moje zdrowie czy życie seksualne. Ale tak nie jest - mówi.

Co prawda jakiś czas temu przeszła na dietę i nieco schudła, jednak później zaszła w ciążę, a teraz wolny czas woli spędzać ze swoim synkiem. Adele nie należy do tych mam, które zostawiają dziecko pod opieką niani, a same biegną na siłownię.

- Mam problemy z postrzeganiem swojego ciała, ale nie pozwalam im zdominować swojego życia. Są na świecie poważniejsze problemy, niż to, jak ja czuję się we własnym ciele. Widziałam ludzi, których życiem rządzi wielkość piersi, mniejsza waga i nie chcę do nich należeć. Nie chcę mieć takich zmartwień - powiedziała.


Zobaczcie,jak od początku swojej kariery zmieniała się Adele

Czerń - ulubiony kolor Adele


Adele to kobieta, której raczej nie zobaczycie w wielokolorowych strojach. Na wielkie gale zazwyczaj wybiera piękne czarne sukienki maxi, chociaż od czasu do czasu lubi również odsłonić nogi. Jak to mówią - czerń wyszczupla.

Artystka uwielbia ubrania od znanych projektantów mody. Na imprezach miała na sobie m.in. kreacje od Valentino czy Jenny Packham. Niektórzy kreatorzy mody przyznają, że piosenkarka nie jest klientką, którą łatwo jest dobrze ubrać.

- Jest za gruba, ale ma piękną twarz i ładny głos - powiedział kiedyś Karl Lagerfeld.

Mimo tego, że piosenkarka nie zamierza się odchudzać to wtedy, gdy trzeba - potrafi wciągać brzuch. Kiedyś przyznała, że na rozdaniu nagród Grammy miała na sobie aż 4 (!) pary spanxów! Do tej pory zastanawiamy się, jak udało jej się oddychać!


Zobaczcie,jak od początku swojej kariery zmieniała się Adele

Zachęcamy do przeglądania poniższej galerii, w której rok po roku uwieczniona została jej przemiana.Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!