Znany makijażysta został okradziony z kosmetyków wartych 2,5 miliona dolarów!

przejdź do komentarzy
jeffree star jeffree star/instagram.com/jeffreestar

Złodzieje sprzedają teraz produkty, które miały się dopiero ukazać!

We wtorek wieczorem znany makijażysta Jeffree Star zamieścił na YouTube film z ogłoszeniem, iż został okradziony. Złodzieje włamali się do jednego z jego domów w Los Angeles, gdzie celebryta przetrzymywał mnóstwo kosmetyków swojej marki, w tym również te, które dopiero czekały na swoją premierę. Informacja jest o tyle kontrowersyjna, że Jeffree znalazł skradzione rzeczy0 sprzedawane online za dużo wyższą kwotę.

ZOBACZ TEŻ: JEFFREE STAR NIE MA LITOŚCI DLA KYLIE JENNER! OCENIŁ JEJ PĘDZLE I...

Celebryta jest znany przede wszystkim z tego, że sam nie boi się otwarcie mówić o tym, co złego dzieje się w show biznesie bądź branży kosmetycznej. To on był jedną z osób, które doprowadziły do ukarania osób wzbogacających się na podrabianiu produktów innych, mniejszych marek czy szczerze oceniał kosmetyki konkurencji.

Tymczasem sam makijażysta potrzebuje wsparcia, bo zaledwie kilka dni temu włamano się do jego domu i ukradziono kosmetyki jego własnej marki. Straty oceniono na ponad 2,5 miliona dolarów. Ale nie to jest najgorsze - złodzieje wystawili na sprzedaż jego produkty, które nie tylko zostały skradzione, lecz także czekały na swoją premierę. Mowa tutaj o długo zapowiadanych korektorach, nad których konsystencją i składem pracował kilkanaście miesięcy. Skradziono całą, pierwszą dostawę tego produktu.

Jeffree zastanawia się teraz, czy korektor kiedykolwiek trafi do regularnej sprzedaży, ze względu na to, że obecnie można go kupić na Facebook’owym markecie za dużo wyższą kwotę. Makijażysta zapewnia, że pracuje z FBI aby nie tylko odzyskać produkty, lecz także ukarać winnych.

ZOBACZ TEŻ: CO?! JEFFREE STAR NISZCZY TOREBKĘ CHANEL ZA 23 TYSIĄCE ZŁOTYCH... [VIDEO]

Myślicie, że ta historia będzie miała happy end?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 05-04-19, 19:56 cytuj
    pewnie zrobil to ktos z najblizszych mu znajomych...w koncu wiedzial gdzie jest towar i jak go wyniesc oraz kiedy jefreya nie bedzie
    Nie masz konta? Zarejestruj się!