Znana brytyjska wokalistka ucharakteryzowała się na Ursulę z Arielki. WOW!

przejdź do komentarzy
perrie edwards perrie edwards/instagram.com/perrieedwards

Wygląda naprawdę fantastycznie!

Halloween w Ameryce to prawdziwe święto, które jest chyba nawet bardziej komercyjne niż Walentynki i Boże Narodzenie. Przygotowania na ten jeden wieczór trwają bardzo długo, niektórzy zaczynają już pod koniec wakacji. Lista zakupów też jest długa: zaczyna się od dyń, cukierków dla przebranych dzieciaków, kostiumów dla całej rodziny i kosmetyków na charakteryzację. I chociaż w Polsce Halloween jest traktowane z przymrużeniem oka, to z przyjemnością podziwiamy talent wszystkich zaangażowanych, a w szczególności - makijażystek i charakteryzatorek. Tym razem pod naszą klawiaturę wpadła Perrie Edwards z zespołu Little Mix, która przebrała (i przemalowała) się na Ursulę z Arielki. I wygląda naprawdę fantastycznie!

ZOBACZ TEŻ: CZYŻBY KICZOWATY TREND DOTYCZĄCY WŁOSÓW WRACAŁ DO ŁASK?

Przyznajcie się, kto z Was nie bał się wrednej, przy kości Ursuli, która groziła małej, kochanej Arielce? Cóż, ja bynajmniej osobiście bałam się jej bardziej niż Buki z Muminków. Jednak Perrie nie wzbudza we mnie strachu, a wielki podziw.

Cała charakteryzacja jest dziełem Jeff’a Mehmet’a i Anny Lingis, którzy razem stworzyli Ursulę od podstaw. Przyjrzyjcie się oczom i twarzy - na skórze nie widać żadnych błędów, cała jest pokryta fioletową farbą. Podkreślone obojczyki, piersi, a nawet ramiona - to naprawdę świetna robota!


Ciężko nazwać Perrie straszną, bo bardziej wygląda nam na super seksowną Ursulę.

Lubicie śledzić przebrania Halloween’owe gwiazd? Która z nich zapadła Wam najbardziej w pamieć?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 19-10-18, 18:11 cytuj
    Perrie jest tak niesamowita, że we wszystkim będzie wyglądać super! :D ma świetny głos
  • gość 19-10-18, 11:06 cytuj
    Eee tam nie podobna wcale