Znamy szczegóły warsztatów "Akademia Kobiecości"!

przejdź do komentarzy
akademia kobiecości akademia kobiecości/mat. prasowe

Co się dokładnie działo?

Akademię rozpoczęła Olga Kozierowska (prowadząca program "Sukces pisany szminką"), która poprowadziła dyskusję wśród zgromadzonych gości o tym, w czym tkwi siła współczesnej kobiety. W dyskusji chętnie udzielali się: Mateusz Grzesiak, Karolina Cwalina (twórczyni projektu "Sexy zaczyna się w głowie"), Iwona Gołębska (zwyciężczyni akcji Mocne Strony Kobiety) Ada Fijał, Maciej Zień oraz Honorata Skarbek.

Następnie do akcji wkroczył Mateusz Grzesiak, który porwał słuchaczki swoim wykładem na temat tego, jak budować siebie jako kobietę i o potrzebie stworzenia samej siebie.

Po podbudowaniu wewnętrznego "ja", zgromadzeni eksperci zajęli się zewnętrznym pięknem. Dzięki marce BTL Polska dziewczyny poznały tajniki medycyny estetycznej m.in. dostępne metody modelowania sylwetki, odmładzania i usuwania niedoskonałości skóry czy nowoczesnych metod epilacji oraz jakie możliwości oferuje stosunkowa nowa dziedzina ginekologii intymnej, która znacząco wpływa na zadowolenie ze swojego życia intymnego.Eksperci marki Polytech i Artimed opowiedzieli natomiast o możliwościach chirurgii estetycznej piersi z użyciem implantów. Przedstawili najnowocześniejsze implanty piersi niemieckiej marki Polytech i mówili o bezpieczeństwie implantów oraz zasadach ich doboru.Później przyszła kolej na makijaż, czyli to, co każda z nas uwielbia! Makijażystki marki Astor zdradziły sekret perfekcyjnego makijażu a także pokazały coś z czym zawsze mamy problem – jak stworzyć idealną kreskę!Ostatni krok to warsztaty C&A z szefową działu mody COSMO Justyną Moraczewską, która wraz ze stylistkami magazynu pokazała co w modzie piszczy.Lidia Popiel natomiast pokazała dziewczynom jak pozować, aby zawsze wyglądać doskonale.

Ale to nie koniec! Podczas Akademii Kobiecości na uczestniczki czekał też prawdziwy zastrzyk witamin. Dzięki marce Philips można było smakować świeżo wyciskane soki i przekonać się jak łatwe i szybkie jest ich przygotowanie z sokowirówkami QuickClean.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!