Znamy sekret idealnej fryzury Anji Rubik

przejdź do komentarzy
kerastase kerastase/

Czemu jej włosy zawsze wyglądają na piękne i lśniące? Poznaj sekret Anji i postaw na sprawdzone kosmetyki do włosów!

Zastanawiasz się czemu gwiazdy, modelki zawsze mają piękne, gęste włosy? Nie tylko wtedy, kiedy znajdują się na wybiegu czy sesji zdjęciowej, ale również na co dzień? My znamy ich sekret!
Anja Rubik to światowej sławy top modelka, która czasami podejmuje się współpracy ze znanymi markami, w celu promowania ich! Ten rodzaj współpracy opłaca się zarówno modelkom jak i markom, to oczywiste. Jednak nie zawsze gwiazdy wiedzą z kim najlepiej współpracować, aby osiągnąć jak najlepszy efekty. Do takich gwiazd z całą pewnością nie należy Anja. Ona zawsze wie, z kim połączyć siły, aby efekty były zaskakujące.

Modelka jakiś czas temu stała się twarzą znanej marki do profesjonalnej pielęgnacji włosów Kérastase. Pomogła stworzyć unikalną linię kosmetyków L'Incroyable Blowdry Lotion idealną do układania włosów na gorąco, która zapewnia optymalną swobodę kształtowania fryzur i umożliwia bezproblemowe poprawianie stylizacji bez konieczności nakładania kolejnych porcji produktu, bez efektu sztywnych włosów!

Znamy sekret idealnej fryzury Anji Rubik


Balsam L’Incroyable Blowdryod Kérastase to produkt, który zmienia zasady rządzące światem modelowania włosów. Jest to magiczny, dający się łatwo remodelować lotion do układania włosów na gorąco, który zapewnia optymalną swobodę kształtowania fryzury i umożliwia bezproblemowe poprawianie stylizacji bez konieczności nakładania kolejnych porcji produktu i bez efektu sztywnych włosów.


Znamy sekret idealnej fryzury Anji Rubik


Dzięki L’Incroyable Blowdry twoja fryzura będzie nie tylko bardziej trwała – zyskasz również nieskoczenie wiele możliwości stylizacji, a efekt za każdym razem będzie oszałamiający. L’Incroyable Blowdry posiada niezwykła pamięć kształtu, dzięki czemu możesz w ciągu kilku minut wypróbować różnych stylizacji. Teraz możesz zakręcić włosy, wyprostować, a potem znowu zakręcić bez nakładania dodatkowej porcji produktu. Teraz też zdążysz już na siłownię i na happy hours. Możesz też każdego ranka spędzać o 10 minut więcej ze swoim ukochanym....
A jeśli chcesz osiągnąć naprawdę efekt WOW, wybierz się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego i poproś o kurację kosmetykami Kerastase!Zakochaj się w Kérastase tak jak Anja Rubik i ciesz się piękną, bujną czupryną każdego dnia!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj