Znacie już Polkę z listy najlepiej ubranych Vanity Fair?

przejdź do komentarzy
klaudia adaszewska klaudia adaszewska/Instagram

Poznajcie Klaudię Adaszewską!

Na tę listę czekają fashionistyki z całego świata... Raz do roku Vanity Fair sporządza międzynarodowy ranking najlepiej ubranych. Wśród wyróżnionych znalazły się w tym roku m.in. aktorki, celebrytki, gwiazdy, ale też blogerki modowe - a wśród nich Polka, Klaudia Adaszewska!

ZOBACZ TEŻ: Blogerki modowe na swoich instagramowych profilach

Dobrze ubrane zestawienie otworzyła Lupita Nyong'o - aktorka niejednokrotnie udowadniała swoimi stylizacjami, że bezsprzecznie zasługuje na to miejsce. Wśród 42 wyróżnionych nazwisk pojawiły się też takie gwiazdy, jak Karlie Kloss, Emma Watson i Michelle Dockery.

Klaudia Adaszewska została doceniona w kategorii Editors' Picks. Polska blogerka od miesięcy aktywnie pracowała na swoją nominację. Zdecydowanie pomogło jej w tym konto założone na portalu Vanity Fair (opcja dostępna dla każdej fashionistki!), gdzie dodając swoje stylizacje, zyskiwała coraz większą ilość oddanych na nią głosów. Popularność pozwoliła jej zająć miejsce na modnej liście.

Jeśli nie znałyście do tej pory Klaudii, warto zapoznać się z jej stylem. Jest on mieszanką klasyki, vintage i rzucających się w oczy dodatków. Z pewnością proponowane przez nią stylizacje trudno nazwać idealnymi na co dzień, jednak zyskały one aprobatę oceniających z VF.

Co więcej, autorka bloga Splendor by Claudia nie jest jedyną Polką aktywnie działającą na stronie Vanity Fair. Swoje konto i sukcesy ma tu też Anna Skura (What Anna Wears).

Mamy nadzieję, że pojawienie się w rankingu Klaudii otworzy drzwi też innym polskim blogerkom.

Powodzenia!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!