Zieleń - kolor sezonu - w makijażu

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/Joanna Kruczek

Zieleniejemy nie tylko z zazdrości!

Zielono za oknem, zielono w modzie, zielono i w makijażu oczu.
Podążając za trendami, przedstawię Wam makijaże mojego pędzla, w których zieleń jest dominującym akcentem.

Pierwszy makijaż jest przeznaczony głównie dla dziewczyn o jasnej, porcelanowej karnacji, mającej czasem skłonność do pokrywania się piegami.
Jest to makijaż delikatny, subtelny, nadający oczom wyraz radości i świeżości. Skupiłam się na jednym, żywym odcieniu zieleni – jest nim pomalowana cała górna powieka, cień został również rozmazany pędzelkiem na dolnej powiece. Do tego soczysty błyszczyk i promienny makijaż gotowy!
 
W drugim makijażu doskonale będzie wyglądał każdy typ urody. Jest to klasyczny, uniwersalny makijaż na co dzień, z działu „makijaż, którego prawie nie ma”.
Powieki w tonacji zgaszonej zieleni – cień został nieznacznie wyciągnięty poza kontur oka. Rzęsy są bardzo delikatnie podkreślone czarnym tuszem..
Usta w jednej z wersji modnego koloru nude – zaznaczone mlecznobrązową konturówką i wzmocnione delikatnie dodatkiem jasnego brązu.Trzeci makijaż - również uniwersalny pod względem doboru do karnacji.
Powieki malujemy dwoma odcieniami zieleni – perłową jasną zielenią w wewnętrznych kącikach i matową, ciemną zielenią na zewnątrz. Dolną powiekę podkreślamy ciemnozieloną kredką. Mocno tuszujemy rzęsy. Proponuje pomalować usta na wyrazistszy kolor – koncentrując się na ceglastych odcieniach brązu. Makijaż idealny na wieczorne wyjście, przyjęcie weselne itp.
Wizażystka Joanna Kruczek www.tapetowanie.org

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!