Zaskakujące wyznanie Rihanny. Opowiedziała, dlaczego stworzyła Fenty Beauty

przejdź do komentarzy
rihanna rihanna/© StarStock, Instagram

Popieramy!

Pomadka na Barbadosie? Nie, chyba że na ślubie przyjaciela. Tak o makijażu w młodzieńczym wieku opowiada Rihanna. Założycielka jednej z najlepiej prosperujących marek kosmetycznych nie interesowała się kosmetykami OD ZAWSZE? Czy to możliwe?

Pasją do makijażu i perfum zaraziła ją mama. W późniejszych latach obcowanie z makijażem stało się naturalne, ponieważ było wielką częścią jej wizerunku i kariery. Rihanna chciała stworzyć własną linię od lat, ale musiała być wiarygodna. Barbadoska nie znosi promowania perfekcji, dlatego wymyśliła, że wyprodukuje kosmetyki, które pozwolą jej fanom na podkreślenie naturalnego blasku.

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE, ILE ZAROBIŁA KYLIE JENNER NA KOSMETYKACH? RIHANNA MIAŻDŻY TEN WYNIK

Według Rihanny najważniejsze są podkłady. Działają jak najlepszy program do obróbki zdjęć. Ceni je za to, że przypominają prawdziwą skórę. To nieprawdopodobne, ale piosenkarka przez wiele lat walczyła z nieśmiałością i niskim poczuciem własnej wartości. W jednym z wywiadów wysłała bardzo cenną wiadomość w świat. Wyjawiła, co było impulsem do stworzenia Fenty Beauty. Tym samym potwierdziła, że można uznać ją za niekwestionowaną królową kosmetyków.

Największym błędem, jaki możesz popełnić, jest porównywanie siebie z kimś innym. Nienawidzę presji, jaką wywierają na nas media społecznościowe. Młode dziewczyny nie wiedzą, którą drogą iść; wciąż się zastanawiają. To, czego uczymy ich w mediach społecznościowych, to idea, że muszą być doskonałe. Odrzucam ją za wszelką cenę. Staram się jak najmocniej zachęcać dziewczyny i kobiety do szanowania ich wyjątkowości. Bycia w 100% wierną sobie.


Zgadzacie się z nią?
When you can't choose just one... #KILLAWATT

Post udostępniony przez FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)

Contour and highlight wherever, whenever!

Post udostępniony przez FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)When that lighting catches your highlight perfectly - @cathyobv_ | #MATCHSTIX in #RIDIIIC | #KILLAWATT in #TROPHYWIFE

Post udostępniony przez FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!