Zaskakująca decyzja Meghan Markle! Nie uwierzycie, kto pomaluje ją do ślubu!

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/© Forum, Backgrid, X17online.com, The Mega Ag

Odważnie!

Królewski ślub za pasem. W Wielkiej Brytanii zaczęło się odliczanie. Uroczystość będzie obserwowana przez miliony, dlatego wszyscy muszą wyglądać perfekcyjnie, a nad tym pracuje cały sztab specjalistów. Mogłoby się wydawać, że zatrudnienie zaufanej królewskiej wizażystki to coś oczywistego. Czy Meghan Markle podejmie inną decyzję?

Aktorka zdecydowała się zrezygnować z pomocy grupy wizażystów. W przeciwieństwie do szwagierki Kate Middleton nie zamierza podjąć się samodzielnego wykonania ślubnego makijażu.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, JAKIEJ SZMINKI UŻYWA MEGHAN MARKLE! POTWIERDZA PLOTKI O SPICE GIRLS?!

Podczas gdy Meghan niejednokrotnie udowadniała, że do makijażu ma smykałkę, najwyraźniej czuje się bardziej komfortowo, przekazując tak wielki obowiązek przyjaciołom. Co o nich wiemy? Pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i nie są profesjonalnymi wizażystami. W zasadzie nie mają nic wspólnego z branżą kosmetyczną.


Anonimowe źródła, od których ta informacja pochodzi, nie zdecydowały się na wyjawienie nazwisk, jednak media już huczą od plotek. Jedną z osób, które miałaby zająć się wykonaniem ślubnego makijażu Meghan, jest jej przyjaciółka Jessica Mulroney.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE SKRYTYKOWANA ZA FRYZURĘ! ZNOWU NIE PRZESTRZEGA KRÓLEWSKICH ZASAD?!

Jak będzie wyglądał makijaż aktorki? Na pewno nie będzie wykraczał poza królewskie zasady, dlatego możemy spodziewać się odcieni i kolorów, które w dniu ślubu miała na sobie Kate Middleton. Makijaż podkreśli fryzura wykonana przez Miguela Pereza.

Czy Meghan podjęła dobrą decyzję?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj