Zara najlepiej zarabiającą znaną sieciówką (FOTO)

przejdź do komentarzy
zara zara/StarStock

Dochody marki mogą wprawić w osłupienie!

Chyba każda z nas ma swoją ulubioną sieciówkę. Sklep, z którego nie jesteśmy w stanie wyjść bez zrobienia zakupów. Osobiście znamy wiele osób, które cały swój budżet przeznaczony na ubrania zostawiają w sklepach hiszpańskiej marki, Zarze. Jak to mówią, "grosz do grosza" i Zara właśnie została najlepiej zarabiającą sieciówką na świecie!

ZOBACZ KONIECZNIE: KLASYCZNE SZAROŚCI W NOWOŚCIACH ZARY NA JESIEŃ

Zara to prawdopodobnie najszybciej reagująca na nowe trendy sieciówka. Proces tworzenia nowych kolekcji (które bardzo często są inspirowane projektami znanych kreatorów mody) to zaledwie dwa tygodnie. Oczywiście łącznie z pojawieniem się nowości na sklepowych półkach!

Zara, podobnie jak Massimo Dutti, Stradivarius, Pull and Bear i kilka innych marek, należy do koncernu Inditex. Z opublikowanego raportu finansowego za pierwszą połowę 2015 roku wynika, że Inditex zarobił 1,3 miliarda dolarów, czyli aż o 1/4 więcej niż rok temu! Kwota może wprawiać w osłupienie, takim wynikiem nie mogą pochwalić się inne marki.

Czy takie dochody kogoś dziwią? Nie powinny, biorąc pod uwagę, że marka ma prawie 7 tysięcy sklepów na całym świecie. Nie wspominając o sklepach internetowych, z których mogą korzystać wszyscy Ci, którzy nie mają dostępu do tych stacjonarnych.


Lubicie ich ubrania?Zara najlepiej zarabiającą znaną sieciówką (FOTO)

Zara najlepiej zarabiającą znaną sieciówką (FOTO)

Zara najlepiej zarabiającą znaną sieciówką (FOTO)

Zara najlepiej zarabiającą znaną sieciówką (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!