Za tą kurtkę Anna Lewandowska zapłaciła NAPRAWDĘ dużo (FOTO)

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/KAPIF

Zanim przeczytacie ile, usiądźcie.

Anna Lewandowska inspiruje nie tylko swoim ciałem i pomysłami na zdrowe potrawy, ale i swoim stylem. Jej stylizacje są naśladowane przez tysiące dziewczyn, które chcą wiedzieć, gdzie Anna kupuje swoje ubrania.

Czytaj także: JAKICH OLEJÓW DO WŁOSÓW UŻYWA ANNA LEWANDOWSKA?

Jej najnowsza kurtka wzbudziła powszechny zachwyt. Jeansowe cudeńko z naszywkami i napisem Ann zrobiła na Instagramie prawdziwą furorę.

Kurtka to dzieło włoskiej firmy Internodiciotto prowadzonej przez Silvie DellaGiacoma.

Czytaj także: Lewandowska spodziewa się bliźniaków?!


Ile zapłacimy za taką kurtkę? Wraz z naszywkami cena jeansowego cudeńka może osiągnąć nawet 500 euro, czyli ponad dwa tysiące złotych. Dałybyście tyle za jeansową kurtkę ze swoim imieniem?


Bądź soba! 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Tak?! NIE PORÓWNUJ SIĘ Z INNYMI I NIE OCENIAJ ICH. Nie znasz drogi, jaką musieli przejść, nie znasz walk jakie musieli stoczyć, nie wiesz ile musieli włożyć pracy i zdrowia, aby być w miejscu w którym się znajdują. Mówienie sobie, że "jestem lepszy od innych" prowadzi do zarozumialstwa, a wmawianie sobie, że jest się gorszym to prosta droga do całkowitej utraty pewności siebie.😤 Pewność siebie buduj na swoich zwycięstwach i swoim dążeniu do celu. 👉🏻🤗 Bądź cierpliwy i wytrwały w postanowieniach. 🙏🏻💪🏻 Pomagaj też innym ją budować: ✔️CHWAL❗️ (a co Ci szkodzi zrobic komuś przyjemność, nic Cię to nie kosztuje!!), ✔️DOCENIAJ INNYCH❗️ (przecież lubisz być reż doceniana, wiesz jakie to miłe uczucie) ✔️SZEPNIJ MIŁE SŁOWO❗️ Dobra energia wraca!!! Miłego wieczoru💪🏻😀 Foto. @martawojtal Be yourself! DO NOT COMPARE YOURSELF WITH OTHERS! We do not know the path that others had to go through, the struggles they are facing, their health. So do not judge. Let us build our confidence from our victories, patiently and calmly. Also help others to build it - praise, say nice things, appreciate! Have a Good day #!healthy #motovation #healthyplanbyann #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Newbie PALE PINK and SILVER QUEEN 🐰🐭#handmade #custom #denimjacket #embroideryart

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika INTERNODICIOTTO (@internodiciotto)Denim works ✨ #handembroidery #bespoken #oneofakind #custom

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika INTERNODICIOTTO (@internodiciotto)Za tą kurtkę Anna Lewandowska zapłaciła NAPRAWDĘ dużo (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (29): sortuj