Youtuberka bardzo skrytykowana za szpecący makijaż (VIDEO)

przejdź do komentarzy
makjaż makjaż/You Tube

Te brwi...

Na fali popularności wszelkiego rodzaju filmików instruktażowych, na portalach społecznościowych zaroiło się także od tych, prezentujących, jak krok po kroku stworzyć perfekcyjne makijaże w różnych wydaniach. Nie da się ukryć, że osiągany przez youtuberki skutek nie zawsze jest idealny, czego fani z pewnością nie omieszkają autorkom wytknąć.

Przekonała się Nicole Matthews.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego nie wychodzi mi makijaż z tutoriali?

Dziewczyna prowadzi na YouTubie kanał z poradami urodowymi i makijażowymi tutorialami. Jeden z jej ostatnich filmików stał się prawdziwym hitem. Niestety wbrew oczekiwaniom autorki, większość użytkowników portalu nie zachwyca się stworzonym przez nią make-upem, szczególnie sposobem, w jaki podkreśliła brwi.

Nie obyło się bez wyjątkowo dosadnych komentarzy, przy czym stwierdzenie "oszpeciła się" było zdecydowanie najdelikatniejszym.

Trudno się dziwić. Cóż... Makijaż brwi, który wykonała rzeczywiście do udanych nie należy, szczególnie w kategorii "naturalne". Nie bez znaczenia jest też fakt, że autorka może pochwalić się wyjątkowo mocnymi łukami, które w najmniejszym stopniu nie potrzebują zafundowanego im uwydatniania.

Ciekawe, czy autorka weźmie komentarze pod uwagę...Youtuberka pokazała

Youtuberka pokazała

Youtuberka pokazała

Youtuberka pokazała

Youtuberka pokazała

Youtuberka pokazała

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!