Wystylizowana ekipa Top Model

przejdź do komentarzy
top model top model/materiały prasowe Rochstar

Wiemy już, kto jest odpowiedzialny za ich stroje.

Przesłuchania kandydatek do tytułu Top Model to również doskonała okazja do bliższego przyjrzenia się członkom ekipy tego programu.

Dowiedziałyśmy się niedawno, że o ich wizerunek dba stylistka Malwina Wędzikowska (prywatnie dziewczyna Rinke Rooyensa).

Dziś mamy dla was króciutkie omówienie kreacji, w jakich jurorzy i prowadzący pojawili się w pierwszym z odcinków nagrywanych w studio.

Joanna Krupa miała na sobie czarna suknię zaprojektowaną przez Janka Marszałka. Stylistka dobrała do niej, wartą ponoć 40 tysięcy złotych, biżuterię Roberto Coin z białego, żółtego i różowego złota wysadzaną brylantami.

Karolina Korwin-Piotrowska zaprezentowała się w zestawie składającym się z kurtki Joanny Klimas, koszulki z Zary oraz bryczesów projektu Wędzikowskiej.

Dawid Woliński postawił na ubrania własnego projektu a Marcin Tyszka lansował się na koszulę od Alexandra McQueena, spodnie Ann Demeulemeester i buty Martina Margiela.

Weronika Lewicka, której strój krytykowałyśmy ostatnio, miała na sobie kurtkę i kamizelkę zaprojektowane również przez Wędzikowską.


Także i Michał Piróg na nagraniu miał na sobie koszulę i spodnie projektu Wędzikowskiej. Z kolei ekscentryczne buty to dzieło Naritaki Tatehana.

Jak oceniacie te stylizacje?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!