Wystartował konkurs Prix de Beauté Cosmopolitan 2019!

przejdź do komentarzy
prix de beauté prix de beauté/istock

Ulubiony kosmetyk czytelniczek Zeberka.pl otrzyma specjalną statuetkę!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o rozpoczęciu kolejnej edycji konkursu Prix De Beauté Cosmopolitan! W tegorocznej edycji konkursu serwis Zeberka.pl został zaproszony do równoległego prowadzenia głosowania i promocji produktów zgłoszonych, nominowanych i nagrodzonych!

Z przyjemnością informujemy również, że podczas tegorocznej edycji konkursu Prix De Beauté Cosmopolitan serwis Zeberka.pl wręczy statuetkę w kategorii Najlepszy kosmetyk Roku 2019 Zeberka.pl. O laureacie kategorii specjalnej zadecydują czytelniczki serwisu Zeberka.pl.

Prix de Beauté posiada już 25-letnią tradycję i jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Do głosowania na najlepszy kosmetyk 2019 roku angażujemy nasze czytelniczki już od pierwszego etapu konkursu. Wszystkie zgłoszone do konkursu kosmetyki prezentujemy na www.zeberka.pl oraz www.cosmopolitan.pl.


W drugim etapie konkursu, na łamach magazynu COSMOPOLITAN i w serwisie www.cosmopolitan.pl, opublikowane zostanie aż 10 nominowanych produktów w każdej kategorii, z których czytelniczki i jury eksperckie wybierają laureatów tegorocznej edycji!

Trudna decyzja wyboru przypadnie w tym roku profesjonalnemu Jury w składzie:


Wystartował konkurs Prix de Beauté Cosmopolitan 2019!


Więcej szczegółów znajdziecie na Prix de Beauté

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!