Wyrzuć czarny tusz. W tym sezonie wszyscy malujemy rzęsy na ten kolor!

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/unsplash@Jonathan Borba

Kiedy zobaczysz zdjęcia, sama dasz się namówić!

Czarny tusz do rzęs to klasyka, która sprawdza się w każdej sytuacji. Kiedy mamy dosłownie 5 minut do wyjścia, a do wyboru szminkę albo tusz, prawdopodobnie większość z nas wybierze właśnie tę drugą opcję. I nie ma w tym nic dziwnego, bo nic tak nie podkreśla spojrzenia jak długie, podkręcone rzęsy.

ZOBACZ TEŻ: ZGADNIJ CO WYBIERAJĄ KOBIETY SPOŚRÓD KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU. TYLKO JEDEN PRODUKT

Ale w nadchodzącym sezonie czas pożegnać się z czernią, bo chociaż to sprawdzona klasyka, makijażowe trendy nadchodzącej wiosny są pełne koloru i radości. Dlatego właśnie odstawiamy na bok utarte schematy i wychodzimy na chwilę z monotonii w makijażu.

Tej wiosny to róż jest nową czernią! Nie tylko wygląda mega efektownie, ale powoduje, że zaledwie w kilka sekund Twój makijaż zmienia się o 180 stopni.

Wystarczą dwa pociągnięcia szczoteczką, by na nowo ożywić spojrzenie. Rzęsy nasycone żywymi neonowymi kolorami królowały na ostatnim Paryskim Fashion Weeku, a my już przewidujemy, że ten trend stanie się największym hitem letnich festiwali!

ZOBACZ TEŻ: STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRZEPIS NA DŁUGIE I MOCNE RZĘSY. TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Dacie się namówić?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość: Ania 16-03-19, 21:31 cytuj
    u mnie każdego dnia muszą być rzęsy podkreślone czarną maskarą z Piere Rene i nie ma innej opcji! najbardziej lubię ich tusz performance maskara który to jak żadne inny tusz pogrubia moje cienkie i osłabione rzęski. Spokojnie trzyma się cały dzień nie osypuje się, a wieczorem nie muszę trzeć jakoś mocno oczu wacikiem aby go zmyć
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • gość: CoolGirl 12-03-19, 11:16 cytuj
    Piękna kobieta będzie piękniejsza.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!