Wyretuszowany brzuch Maffashion na okładce Be Active (FOTO)

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Instagram

Graficy przesadzili?

Maffashion może świętować kolejny sukces. W kioskach właśnie wylądował najnowszy numer magazynu Be Active z blogerką modową na okładce.

Czytaj także: Maffashion gwiazdą teledysku.... Disco Polo! (VIDEO)

Na całym świecie na okładkach 'magazynów fit' zazwyczaj pojawiają się osoby zawodowo zajmujące się sportem. Pojawiają się także inspirujące nas gwiazdy, które trafiają do dużego grona odbiorców.
Ja jestem przedstawicielką każdej z nas! Tak wiem, nie prowadzę standardowego życia, ale tak samo jak większość kobiet nie ćwiczę zawodowo, nie łączę z tym swojej przyszłości... robię inne rzeczy, a jednak staram się znaleźć czas na sport
- skomentowała to wyróżnienie Maffashion.

Obok słów zachwytu pojawiły się też negatywne komentarze dotyczące nadmiernego retuszu brzucha blogerki. Wiadomym jest, że Maff jest szczupła, jednak nie da się ukryć, że na zdjęciach jej brzuch wygląda nieco inaczej.

Czytaj także: Nie do nosa, nie do ust - tym razem internauci przyczepili się do...

Zobaczcie okładkę z Maffashion w roli głównej. Jak Wam się podoba?


Wyretuszowany brzuch Maffashion na okładce Be Active (FOTO)

Od dziś w sprzedaży nowy numer magazynu #BeActive ze mną na okładce! <3 Ogromnie się cieszę z wyróżnienia! To także Wasza zasługa! Na całym świecie na okładkach 'magazynów fit' zazwyczaj pojawiają się osoby zawodowo zajmujące się sportem. Pojawiają się także inspirujące nas gwiazdy, które trafiają do dużego grona odbiorców. Ja jestem przedstawicielką każdej z nas! Tak wiem, nie prowadzę standardowego życia, ale tak samo jak większość kobiet nie ćwiczę zawodowo, nie łączę z tym swojej przyszłości... robię inne rzeczy, a jednak staram się znaleźć czas na sport. Cieszę się z możliwości promowania wśród moich odbiorców takiej tematyki! Jak dobrze pamiętacie sesja nie była łatwa z uwagi na moją ranną rękę :) Wbrew pozorom ćwiczenia, które zadała mi @chodakowskaewa ( znajdziecie w magazynie) nie są takie proste :D i nie są dla kontuzjowanych. Dziękuję całej ekipie odpowiedzialnej za sesje ❤️ #covergirl #beactivemagazyn #pressmaffashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Wyretuszowany brzuch Maffashion na okładce Be Active (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!