Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych!

przejdź do komentarzy
diverse diverse/Diverse

Pokaż swoją seksowną stronę.

Pokaż swoje seksowne oblicze w dżinsie i wygraj wycieczkę o wartości 4000 złotych lub jeden z kilkudziesięciu voucherów na zakupy w Diverse. Wystarczy, że dodasz do aplikacji konkursowej swoje zdjęcie w spodniach jeans i przekonasz bliskich, by pomogli zdobyć Ci nagrodę.

Konkurs to uzupełnienie seksownej i kontrowersyjnej kampanii marki Diverse promujące jeans - „Front or back… Your choice!”. Główna myśl, która przyświecała projektantom podczas tworzenia kolekcji, to podkreślenie kobiecych kształtów. Spodnie mają uwydatnić krągłości, dlatego idealnie przylegają do ciała, a co za tym idzie, perfekcyjnie eksponują kształty.

Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych!Modele spodni jeans zostały zaprojektowane i uszyte tak, by idealnie podkreślić kobiece atuty. Dobrze dobrany i skrojony materiał, który seksownie opina ciało eksponuje damskie pośladki, a odpowiedni fason i długość nogawek, sprawia, że kobieta czuje się w jeansach Diverse jak w drugiej skórze.

Ty również możesz pokazać swoje seksowne oblicze!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić aplikację konkursową http://apps.facebook.com/front-or-back/ i dodać zdjęcie w spodniach jeans. Za inspirację mogą posłużyć zdjęcia z kampanii.


Do wygrania są 2 vouchery na wycieczkę (jeden w kategorii kobiet, drugi w kategorii mężczyzn), każdy o wartości 4000 złotych, a także nagrody pocieszenia w postaci voucherów na zakupy w sklepach Diverse.

Najnowszą kolekcję Diverse znajdziesz na: www.diversesystem.com
Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych!

Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych!

Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych! Wygraj wycieczkę o wartości 4 tys. złotych!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!