Wygraj udział w warsztatach "Akademia Kobiecości"

przejdź do komentarzy
akademia kobiecości akademia kobiecości/mat. prasowe

Odkryj swoje mocne strony!

Ruszyła wielka akcja Akademia Kobiecości. Do wygrania jest udział w warsztatach podczas których eksperci biorący udział opowiedzą o kobiecych emocjach, podpowiedzą jak czerpać z życia to, co najlepsze, jak spełniać swoje marzenia, osiągnąć sukces w pracy oraz z determinacją dążyć do celu.

W PROGRAMIE AKCJI:
- Olga Kozierowska (prowadzi autorski program "Sukces pisany szminką" na antenie radia ZET CHILLI) poprowadzi dyskusję z udziałem gwiazd i ekspertów na temat "W czym tkwi siła współczesnej kobiety?".
Najpierw warto byłoby się zastanowić nad tym, co to w ogóle jest kobiecość? Jak ją pojmujemy w 21 wieku? Czy nadal kojarzy się nam przede wszystkim z delikatnością, uległością, zmysłowością, instynktem macierzyńskim, kobiecymi kształtami itp?
A może właśnie wręcz odwrotnie, z siłą, niezależnością, pewnością siebie, sukcesem...
Jeżeli miałabym odpowiedzieć z serca, to powiedziałabym, że nasza siła tkwi w ogromnym potencjale jaki reprezentujemy. Zresztą gdzie się teraz nie spojrzy, to to widać. Kobiety sięgają wyżej i wyżej, w biznesie, w polityce, w życiu osobistym... w umiejętny sposób łącząc życiowe role. Kto tak jak kobieta wie co oznacza efektywny multitasking?;)
Z ciekawostek, badania pokazują, że my kobiety doskonale radzimy sobie bez mężczyzn u boku. Oni, wręcz odwrotnie, nie mając nas, szybciej tracą motywację do bycia i życia...
- mówi.
- Mateusz Grzesiak (psycholog, trener, coach) opowie jak budować siebie jako kobietę.
Budowanie jakiejkolwiek siły nie zależy od płci, ale od podejmowania samodzielnych i odważnych decyzji życiowych prowadzących do realizacji samego siebie i ulepszania otaczającego nas świata. Kreowanie siebie mówi być zrównoważone: kobieta w zawodzie, kobieta dla samej siebie, kobieta jako partnerka i kobieta jako matka to fundamentalne życiowe role w których występuje. Jeśli któraś z nich nie działa, wpływa to negatywnie na pozostałe i uniemożliwia szczęście. Kreowanie siebie to wyjście z narzucanych przez społeczeństwo i rodzinę modeli funkcjonowania i życie według własnego pomysłu. Bycie sobą nie jest możliwe dopóki nieświadomie powtarza się role kulturowe i rodzinne. Kobieta musi wymyślić samą siebie. - mówi Mateusz.
- Lidia Popiel (fotografka) poprowadzi specjalne warsztaty fotografii, dzięki którym będziesz mogła poczuć się jak gwiazda.
Jak sama mówi: Targane sprzecznościami, często nie dajemy rady z tożsamością. Raz anioły, raz diablice. Raz księżniczki, innym razem d*****. Łagodne i ostre, jak brzytwa. Rozpaczliwe popadamy w skrajności. Ostentacyjnie tolerujemy stereotypy. Przyczyną jest niska samoocena - choroba, na którą lekarstwem jest akceptacja swojej zwykłej kobiecości. To jest siła.

Wygraj udział w warsztatach

A PONADTO:
- warsztaty modowe z marką C&A: szefowa działu mody COSMO Justyna Moraczewska zdradzi najgorętsze trendy sezonu.
Będę miała przyjemność poprowadzenia warsztatów modowych wspólnie z marką C&A, która nie po raz pierwszy łączy się z Cosmopolitan. C&A było również partnerem tegorocznej akcji " Mocne Strony Kobiety", a tym razem pomoże mi wydobyć mocne strony uczestniczek Akademii Kobiecości - zapewnia.
- możliwości medycyny estetycznej a współczesne kanony kobiecości: dzięki marce BTL Polska poznasz tajniki medycyny estetycznej m.in. dostępne metody modelowania sylwetki, odmładzania i usuwania niedoskonałości skóry czy nowoczesnych metod epilacji. W trakcie spotkania z ekspertami będziesz mogła dowiedzieć się jakie możliwości oferuje stosunkowa nowa dziedzina ginekologii intymnej, która znacząco wpływa na zadowolenie ze swojego życia intymnego.
- piękne zdrowe piersi atrybutem kobiecości: Eksperci marki Polytech i Artimed opowiedzą o możliwościach chirurgii estetycznej piersi z użyciem implantów. Przedstawią najnowocześniejsze implanty piersi niemieckiej marki Polytech. Powiedzą o bezpieczeństwie implantów oraz zasadach ich doboru, które pozwalają współczesnej chirurgii plastycznej na uzyskiwanie spektakularnych efektów korekty piersi bardzo małych, po karmieniu, czy z asymetrią. Odpowiedzą w pytania, rozwieją wątpliwości.
- warsztaty makijażu z marką ASTOR: makijażystki marki pokażą jak podkreślać swoją kobiecość a także zdradzą tajniki perfekcyjnego makijażu. Marka Astor jako osobisty ekspert urody pomoże wzbogacić swój własny styl tak, aby wszystkie kobiety czuły się pięknie i pewnie w każdej sytuacji. Co ważne, formuły opracowane w laboratoriach Coty, dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Zawierają najlepsze w swojej klasie, sprawdzone składniki do pielęgnacji skóry, które gwarantują skuteczność i najwyższą jakość produktów. Wartości jakie marka reprezentuje to Pewność siebie, Styl, Radość.
- strefa zdrowia: podczas Akademii Kobiecości na uczestniczki czeka też prawdziwy zastrzyk witamin. Dzięki marce Philips będzie można smakować świeżo wyciskane soki i przekonać się jak łatwe i szybkie jest ich przygotowanie z sokowirówkami QuickClean. Sokowirówki posiadają duże otwory, co umożliwia wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki. Nie trzeba też martwić się o mycie urządzenia, gdyż za sprawą technologii QuickClean czyszczenie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej i zajmuje jedynie minutę. Wszystko po to, by Panie miały jak najwięcej czasu dla siebie.


Na spotkaniu obecna będzie również Karolina Cwalina - coach oraz współzałożycielka projektu "Sexy zaczyna się w głowie".
Siła kobiecości zaczyna się w głowie! Należy pamiętać, że wszystkie emocje związane z samozadowoleniem wynikają ze stanu umysłu. W pierwszej kolejności, kobiety powinny zacząć przyglądać się własnym potrzebom, stanąć do walki ze swoimi słabościami. Jako coach, pomagam kobietom skontaktować się z ich najwyższym potencjałem. W ten sposób mają szansę stać się najlepszą wersją samej siebie na poziomie psychicznym. Odkrywając swoje wewnętrzne zasoby, możemy wyznaczyć cel i co najważniejsze - podjąć działania, które doprowadzą do jego realizacji. Należy dołożyć wszelkich starań, by lepiej poznać samą siebie, swoje wartości i możliwości, być dla siebie inspiracją do podejmowania wyzwań. Podczas każdego prowadzonego przez siebie warsztatu, konfrontuję Panie z ograniczającymi przekonaniami i wspólnie odnajdujemy sposób na ich zwalczenie. Jedynie głęboka praca nad sobą i ciągłe udoskonalanie wzmacniają naszą kobiecość. - twierdzi.

Sprawdź, co zrobić aby się zarejestrować. KLIKNIJ TUTAJ

Wygraj udział w warsztatach

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!